poniedziałek, 29 lutego 2016

Podsumowanie lutego i plany na marzec

Kolejny miesiąc za nami. Co takiego w tym okresie wydarzyło się u nas? Jakie mamy plany na marzec? Zapraszamy do krótkiego podsumowania.Podobnie jak poprzednie miesiące także i luty był dla nas intensywny - szczególnie za sprawą jednego wydarzenia, które było dla nas bardzo ważne. Mam tutaj na myśli rocznicowy konkurs na 1 urodziny bloga. Długo się do niego przygotowywaliśmy, staraliśmy się dopieścić go w każdym szczególe. Kiedy wystartował z drżącym sercem oczekiwaliśmy Waszych reakcji. A te przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za tyle miłych słów pod adresem bloga i konkursu, komentarzy i życzeń rocznicowych. Dodaliście nam skrzydeł. I oczywiście gratulujemy wszystkim uczestnikom niesamowitej wiedzy a zwycięzcom szczęścia w losowaniu (wyniki znajdziecie tutaj). Nie zapominajmy o sponsorach nagród (czyli wydawnictwom: G3; 2 Pionki, Fox Games i Trefl Joker Line) - bez nich ten konkurs by się 

W lutym na blogu pojawiło się 15 postów. Część z nich dotyczyła informacji prasowych wydawnictw o ich publikacjach. Mogliście tutaj przeczytać między innymi o: 


Nie próżnowaliśmy i zrecenzowaliśmy też kilka gier, a mianowicie:
  • Kamienie w kieszenie od wydawnictwa Rebel - szybki przerywnik oparty na sprycie, blefowaniu i szczęściu.
  • Mord im Arosa od Zoch Verlag - nietypową grę opartą na dedukcji i zmyśle słuchu
  • Farmageddon od Trefla (z linii Joker Line) - lekką karciankę o sympatycznych warzywkach ociekającą negatywną interakcją
  • Owce na wypasie od Fox Games - świetną grę logiczną w cudownej oprawie graficznej
  • Pingwiny z Madagaskaru od wydawnictwa Phalanx - przyjemną grę rodzinną, która przypadnie do gustu nie tylko fanom serialu. 
  • Hol's der Geier od Amigo - szybką karciankę, którą maniacy takich gier obowiązkowo powinni dołączyć do swojej kolekcji.
My już tak mamy, że lubimy różnorodność. Nie inaczej więc wyglądają recenzowane przez nas gry - różne gatunki, różne rodzaje. Każdy może wybrać coś dla siebie.

Plany na marzecStare przysłowie mówi, że "w marcu jak w garncu". I zapewne tak będzie wyglądał marzec na naszym blogu.W garncu pojawią się recenzje gier (m.in: Abalone Quattro i Pocket Imperium) i posty o nowościach wydawniczych na naszym rodzimym rynku. Najbliższe dni jeśli nic nie pokrzyżuje moich planów przyniosą zestawienie gier dedykowanych kobietom (takie subiektywne Top X gier dla kobiet z racji naszego nadchodzącego święta).

Zatem zachęcamy do zaglądania do nas, czytania i komentowania.

Do zobaczenia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz