środa, 10 lutego 2016

Strategiczna gra z budynkami w 3D czyli przedsprzedaż gry Fief (informacja prasowa)

Ostatnie dni przynoszą wysyp informacji prasowych o nowych grach. Nie potrafimy przejść obok tego obojętnie więc dzisiaj dzielimy się z Wami informacjami na temat gry Fief od wydawnictwa Hobbity.eu. 

W zeszłym tygodniu ruszyła przedsprzedaż gry o średniowiecznej Francji – „Fief” z dodatkiem Budynki w 3D. W ubiegły weekend (6-7.02) w Warszawie podczas Zjavy, odbyła się polska premiera tej kultowej gry, która powraca udoskonalona, uwzględniająca uwagi graczy z całego świata, niezmiennie zainteresowanych tym wyjątkowym tytułem od ponad 30 lat. 

Walcz o to, by Twoja rodzina stała  się najpotężniejszym rodem średniowiecznej Francji. W walce o wpływy wszystkie środki są dozwolone: intrygi, negocjacje, polityczne małżeństwa, zdrady i wojny. Zabiegaj o najbardziej prestiżowe tytuły w królestwie: Króla, Królową i Papieża oraz związane z nimi przywileje!

Philippe Mouchebeuf zainspirowany cyklem powieści „Królowie przeklęci” Maurica Druon stworzył grę na miarę epickiej opowieści, ociekającej średniowiecznym klimatem sojuszy i intryg. FIEF to gra dyplomacji i strategii dla 3 do 6 graczy od 14 lat.


Stań na czele średniowiecznego rodu. Powiększaj go przyjmując nowych członków i zabiegaj o bogactwa, przejmując kontrolę nad nowymi wioskami oraz kupując młyny. Zwiększaj swoje wpływy w kościele zabiegając, dla swoich Seniorów, o stanowiska biskupów, kardynałów, a nawet doprowadzając do wyboru jednego z nich na papieża. Rekrutuj nowe armie do obrony posiadanych ziem i zdobywania nowych.Stwórz z posiadanych wiosek lenna, które obejmą we władanie Twoi baronowie, hrabiowie i książęta. Pewnego dnia jeden z nich może zostanie wybrany Królem Francji.


Jeśli myślisz, że osiągniesz to tylko dzięki brutalnej sile, to grubo się mylisz. To Twoje dyplomatyczne zdolności przydadzą się najbardziej. Zasiej ziarno niezgody między swoimi przeciwnikami, dogaduj się z poszczególnymi rodami, na inne zarzucaj sieć intryg, zgodnie z Twoimi interesami. Możesz również połączyć węzłem małżeńskim jednego ze swoich Seniorów z przedstawicielką innego rodu, aby przypieczętować Wasz sojusz i razem podążyć ku zwycięstwu.

Brzmi interesująco, prawda? Zatem zachęcamy do bliższego przyjrzenia się tej pozycji. 

Informacja prasowa wydawnictwa. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz