niedziela, 30 października 2016

Scythe jest już w Gdańsku!- informacja prasowa wydawnictwa Phalanx.

Scythe jest już w Gdańsku!


Wydawnictwo Phalanx informuje, że czeka na wyładunek, cło i dotarcie gry do magazynu! 

Z przyczyn logistycznych termin dostawy trochę się opóźnił. Ale dzięki temu wydawnictwo przedłuża przedsprzedaż gry do końca października. Tylko do jutra będzie można zatem kupić polską edycję gry z kartami promocyjnymi z kampanii na Kickstarterze! Zakupione gry wydawnictwo planuje wysyłać w pierwszym i drugim tygodniu listopada. 


Niesamowity świat i grafika Jakuba Różalskiego i miejsce 11 w rankingu BoardGameGeek.com oraz 6 w kategorii gier strategicznych oznaczają, że jest to gra warta uwagi każdego fana planszówek!Przypomnijmy, przedsprzedaż to kilka unikatowych bonusów oraz obniżona cena gry:
- 10% zniżki od ceny detalicznej gry (349,95 zł),
- pakiet 8 unikatowych kart spotkań,
- pakiet 4 unikatowych kart celów,
- pakiet 6 unikatowych kart fabryki


Karty te pochodzą z kampanii crowdfundingowej gry na portalu Kickstarter (tzw. stretch goals) i nie trafią do normalnej dystrybucji. W tej konfiguracji będzie dostępnych tylko 200 gier, przedsprzedaż trwa w sklepie wydawcy (www.sklep.phalanxgames.pl).
Poza samą grę PHALANX wyda również pakiet polonizacyjny dla tych, którzy kupili angielską edycję gry. W środku znajdą się:
  • 2 książki z zasadami,
  • karta pomocy,
  • 10 kartonowych plansz (5 plansz graczy, 5 plansz frakcji)
  • 91 kart.
Zawartość pozwoli wymienić wszystkie językowo zależne angielskie komponenty gry na polskie (poza jej pudełkiem i kartą osiągnięć - achievment sheet). PHALANX dorzuca do nich również unikatowe karty promocyjne z kampanii crowdfundingowej oraz obraz “Pierwszy śnieg”. Pakietów przygotowano tylko 95, je również można nabyć w przedsprzedaży.Informacja prasowa wydawnictwa Phalanx.
Treść i zdjęcia są własnością wydawnictwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz