sobota, 29 października 2016

Jesienne dodatki do gier wydawnictwa Hobbity.eu już w sklepach - informacja prasowa.

W tym tygodniu trafiły do sprzedaży dodatki do bestsellerowych gier planszowych wydawnictwa Hobbity.eu. Tokaido zostało wzbogacone rozszerzeniem: „Matsuri”, a Celestia - „Małą Pomocą”. Dodatkowo do oferty powróci dodatek Pokolenia: „Village Port” oraz pojawi się Rokoko: „Jewellery”. Oba dodatki będą miały profesjonalnie przygotowane, kolorowe instrukcje w języku polskim.„Matsuri” to drugi po „Rozdrożach”, dodatek do gry jednocześnie przystępnej, ale też atrakcyjnej dla bardziej zaawansowanego gracza - dzięki tym 2 rozszerzeniom. Wprowadza do gry 16 nowych postaci, karty i żetony związane z japońskimi świętami i festiwalami. Wciągająca podróż po Japonii wzbogacona zostanie o nowe możliwości, a w środkowych gospodach będą czekać na graczy nowe wydarzenia związane bezpośrednio z japońską tradycją.Dodatek ten pasuje również do Tokaido Deluxe.


Inaczej kształtuje się rozszerzenie „Mała Pomoc” do Celestii. Składa się ono z nowych kart, które ulepszają rozgrywkę, nie zmieniając jej w znaczący sposób. Pozwala to na zachowanie dotychczasowej radości z gry przy jednoczesnym jej urozmaiceniu. Gracze mogą teraz używać nowych kart wyposażenia i kart Małej Pomocy, by wspomóc kapitana w walce z przeciwnościami oraz zdobyć skarby Celestii.
„Village Port” jest rewolucyjnym rozszerzeniem, które pozwala graczom wyruszyć w podróż na własnym okręcie. Wprowadza do gry niejako element przygodowy, w którym trzeba zatrudniać kapitanów, handlować oraz podążać za życiowymi celami.


„Jewellery”
do Rokoko dodaje za to 28 nowych karty pracowników i bonusy, dzięki czemu gra będzie jeszcze bardziej urozmaicona.
Oj trzeba przyznać, że tej jesieni wydawnictwa sypią dodatkami jak drzewa jesiennymi liśćmi. Na który z tych dodatków czekaliście z utęsknieniem? Podzielcie się tą tajemnicą w komentarzach.

Informacja prasowa wydawnictwa Hobbity.eu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz