wtorek, 4 października 2016

Castles & Dragons – Board Game: zapowiedź kampanii na Kickstarterze.

Tegoroczne jesień i zima znowu będą obfitować w ciekawe kampanie na portalach crowdfundingowych. Poniżej znajdziecie zapowiedź jednej z nich. 

Firma El Fenix Games Ltd 6 grudnia 2016 roku rozpoczyna kampanię na platformie Kickstarter, mającą na celu zebranie funduszy na wydanie strategicznej gry planszowej „Castles & Dragons – Board Game”, w której może uczestniczyć od dwóch do czterech graczy w wieku 12 lat lub powyżej.


Gra przenosi nas w fantastyczną krainę, gdzie wcielimy się w postać jednego z czterech władców próbujących stworzyć własny kraj. Mogą tego dokonać poprzez wyeliminowanie innych graczy i podbój kontynentu, bądź rozwój ekonomiczny krain.Przyjdzie nam się zmierzyć między innymi z wolnorynkową gospodarką, gdzie ceny zmieniają się w zależności od podaży i popytu, ze szpiegami kryjącymi się na każdym rogu oraz z bitwami o terytoria należące do orkowych władców.System walki oparty jest na kości dwunastościennej i daje możliwość toczenia potyczek nawet czterech armii jednocześnie.
W pudełku znajdziemy kolorową mapę świata, karty postaci i wszelakie tabele oraz masę żetonów przedstawiających zasoby, budowle czy armie. Do dyspozycji będziemy mieli również plastikowe monety płatnicze i prawie sto małych modeli przedstawiających nasze jednostki wojskowe. Instrukcja będzie dostępna w czterech różnych językach: angielskim, polskim, włoskim i niemieckim.
Więcej informacji można uzyskać odwiedzając stronę www.elfenixgames.com

Wygląda interesująco. Z resztą zobaczcie sami - przed Wami galeria zdjęć:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz