niedziela, 31 stycznia 2016

Podsumowanie stycznia i plany na luty.

Ależ ten czas leci! Niemal dopiero co przed chwilą świętowaliśmy Nowy Rok a już koniec stycznia. Eh...to był intensywny miesiąc. 

Opublikowaliśmy na blogu 13 postów a wśród nich głównie recenzje gier. Kilka z nich czekało w kolejce od grudnia bowiem końcówka roku 2015 była bardzo obfita w paczki od wydawnictw. No, ale podołaliśmy i mogliście przeczytać recenzje 10 gier:


Różnorodne gry z różnych kategorii. Druga część naszych ukochanych kubeczków, piękna Bajkogra, wariacja na temat klasyku czyli Carcassonne, swoiste budowanie domku z kart, tworzenie miasta, karmienie głodnego Om Nom... Dla każdego coś miłego. 

Speed Cups 2 niestety są ciężko dostępne w Polsce a szkoda, bo to niezłe rozszerzenie i urozmaicenie tej świetnej gry zręcznościowo-imprezowo-familijnej. Ale może kiedyś...

Plany na luty


W lutym nie zamierzamy osiąść na laurach. Przygotowujemy recenzje kolejnych gier m.in: Pingwiny z Madagaskaru, Farmageddon, Owce na wypasie, Kamienie w kieszenie. Pojawi się też kilka niespodzianek w postaci recenzji mniej znanych tytułów. Poszukamy na przykład mordercy w pewnym hotelu...

A na koniec wisienka na torcie - roczek bloga za nami a co za tym idzie czas rozdać trochę gier w prezencie :-). Czyli w lutym czeka na Was nic innego jak konkurs. Informacje o nim pojawią się już wkrótce. Śledźcie więc uważnie naszego bloga i  fanpage na FB. I do dzieła!

A my zabieramy się do roboty. Zapowiadane recenzje już w przygotowaniu...

4 komentarze:

 1. Roczek? Jak ten czas leci! A dopiero co zaczynałam śledzić wasze poczynania :) Gratulacje!

  Teraz z niecierpliwością czekam na recenzję "Pingwinów..." i tajemniczej gry o hotelowym morderstwie - brzmi jak z Christie!
  Mam nadzieję, że konkurs będzie na blogu, a nie na FB ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, czas leci bardzo szybko. Roczek minął z Nowym Rokiem. Cieszymy się, że cały czas jesteś z nami:) Recenzje będą - obiecujemy. A konkurs oczywiście będzie na blogu a na FB tylko informacja o nim.

   Usuń
 2. Gratulacje roczku! Ja was niedawno znalazłam. Jestem całkowicie początkującym graczem. :p
  Chętnie zgłoszę się w konkursie! Moja kolekcja powoli się powiększa, akurat w tym miesiącu dwie gry Amber i Superbohaterowie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za odwiedzanie nas. Mamy nadzieję, że nasze recenzje pomogą w wyborze gier. Oczywiście zapraszamy do konkursu i do dalszego zaglądania do nas :)

   Usuń