środa, 31 stycznia 2018

Słowonogi: szalona gra słowna od Kudu Games na wspieram.to

Dzisiaj na platformie wspieram.to wystartowała kampania Kudu Games mająca na celu wydanie szalonej gry słownej Słowonogi. Chcemy Wam troszkę przybliżyć tę grę. Zapraszamy więc do lektury krótkiej informacji. Słowonogi to karciana gra słowna jakiej jeszcze nie było! Zdaje egzamin u  najbardziej wymagających pasjonatów gier słownych oraz nagradza graczy za znajomość ciekawego słownictwa. W grze mogą uczestniczyć młodsi gracze oraz osoby posługujące się językami obcymi.

Słowonogi to przyjemna gra, która nie wymaga długiego czasu na rozstawienie. Może w nią grać tyle osób ile zmieści się przy stole, a nowi gracze mogą dołączyć w trakcie gry, jeżeli tylko mają na to ochotę!


Podobnie jak w poprzednich grach Wydawnictwa, karty będą posiadały wysoką wytrzymałość – nie będą wymagać dodatkowej ochrony w postaci koszulek.

Grę stanowią karty głowy i ogonka Słowonoga, karty liter znajdujących się na brzuszku, specjalna karta nożyczek oraz wszystkie odblokowane cele dodatkowe.


Ciekawostką jest to, że większość nagród nie będzie nigdy dostępna poza kampaniami Wydawnictwa – jest to świetna chwila, żeby teraz się w nie zaopatrzyć!

My trzymamy kciuki za powodzenie projektu. A ponieważ mamy zaszczyt testować prototyp to już niedługo podzielimy się z Wami naszymi wrażeniami z rozgrywek. 

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę kampanii i oczywiście zachęcamy do wspierania. 

Treść i zdjęcia są własnością Wydawnictwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz