sobota, 13 stycznia 2018

Zlicytuj Fabrykę Kart Trefl dla WOŚP - informacja prasowa Wydawnictwa.

Dobrze jest zacząć nowy rok od czegoś pozytywnego. Na styczeń można ponarzekać, że zimny, że mroźny, że już choinkę trzeba sprzątać, ale jednak ma w sobie to coś, że kusi obietnicą początku, możliwością rozpoczęcia wszystkiego jeszcze raz ze zdwojoną siłą i motywacją. Dla mnóstwa osób to czas mocnych postanowień. Idealnie w ten nastrój wpisuje się działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bo czy jest lepszy sposób na dobre rozpoczęcie roku niż szlachetny uczynek? 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy startuje już dwudziesty szósty raz. Tym razem zbiera fundusze w celu wyrównania szans w leczeniu noworodków. Fabryka Kart Trefl-Kraków również bierze udział w tej dobroczynnej akcji. 

Na stronie: http://aukcje.wosp.org.pl/piekna-unikatowa-talia-kart-i-pamiatkowy-medal-i5841319 znajduje się wystawiony przez Fabrykę Kart Trefl-Kraków unikatowy, piękny komplet talii, wydanych  z okazji siedemdziesiątej rocznicy powstania firmy. Talie ukazały się w niewielkim nakładzie (zaledwie 500 sztuk) i mają numerowane jokery, co w oczach miłośników i kolekcjonerów kart czyni je prawdziwym skarbem. Co istotne, licytowany komplet jest numerem 1! Dodatkowo jest to nostalgiczna wycieczka w przeszłość - na stylizowanych na dawne kartach, ukazane są ilustracje znanych artystów, widniejące na taliach wydanych przez Fabrykę w minionych latach. Do kompletu talii dołączony jest też pamiątkowy medal upamiętniający rocznicę działalności Fabryki Kart Trefl-Kraków.Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zdecydują się Państwo wziąć udział w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poprzez wsparcie aukcji Fabryki Kart Trefl-Kraków. Może to uczynić każdy, kto posiada konto w serwisie Allegro lub Allegro Charytatywni. Sposób nabywania przedmiotów jest taki sam jak w serwisie allegro.pl Jedyne co uległo zmianie to to, że wpłata za przedmiot zasila konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Szczegółowo, krok po kroku, o tym, jak pomóc przez licytowanie i zakupy przedmiotów można przeczytać na stronie: http://aukcje.wosp.org.pl/poradnik

Informacja prasowa Wydawnictwa.
Treść i zdjęcia są Własnością Wydawnictwa. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz