niedziela, 20 stycznia 2019

Karciane nowości z kategorii gier rodzinnych - informacja prasowa Wydawnictwa Trefl Joker Line.

Wydawnictwo Trefl Joker Line do swojej jakże bogatej kolekcji gier rodzinnych dołącza kolejne tytuły. Jakoś tak wyszło, że tegoroczne portfolio otwierają gry o tematyce zwierzęcej.

Co takiego znajdziecie w najbliższym czasie na sklepowych półkach? Zapraszamy do lektury informacji prasowej. 

Owce na manowce! 
Gra lepsza niż oscypek!

Z owcami nie tak łatwo! Naprawdę. Że słodkie oczka, kudłate łebki? Nic z tych rzeczy - to sprytne, małe bestyjki. Nieustannie kombinują jak uciec. Trzeba je wciąż gonić i ścigać. To wyzwanie dla najlepszych pasterzy i ich dzielnych owczarków!


Temat docenił Włoch Christian Giove i przemienił go w wesołą grę Dolly Crush. Zastosował w niej mechanikę znaną z tytułów match-three, czyli dobieranie trzech (lub więcej) identycznych elementów. Gra jest już dostępna w Polsce - Owce na manowce właśnie zadebiutowały na sklepowych półkach.


Owce zbiegły na manowce! Trzeba je zagonić z powrotem do zagrody. To wyzwanie dla najlepszych pasterzy i ich owczarków. Dzielne psy pomogą zamienić owce miejscami i zebrać je w grupy tego samego rodzaju. Ciekawe, ile czarnych owiec uda wam się złapać i kto stworzy największe stado?

Wiek graczy: 6+ 
Liczba graczy: 2-4

O kocie w kłopocie!

 Gdzie Twój domek kotku?
  
Katastrofa, kocie… Zgubiłeś się… Obudziłeś się w naczepie ciężarówki, samotny, zdezorientowany i wygłodniały. Okolica wygląda nieznajomo, budynki są do siebie podobne, a ty jesteś coraz bardziej głodny. Chcesz jak najszybciej wrócić do domu, ale gdzie on jest?„O kocie w kłopocie” to urzekająca gra rodzinna, która pozwoli Wam przeżyć niesamowitą przygodę. Podczas wędrówki po mieście spotkacie przyjaciół, odnajdziecie ukryte przejścia, a odkryte wskazówki pozwolą odnaleźć Wam DOM. Bądźcie jednak uważni, bo za rogiem może czaić się pies albo kruk…

WIELKA przygoda małego kotka właśnie się rozpoczyna.  O dobrą rodzinną rozrywkę z grą "O kocie w kłopocie" zadbał japoński projektant Shigehiro Ariizumi oraz ilustrator Bartłomiej Kordowski.

Wiek graczy: 8+
Liczba graczy: 2-4Informacja prasowa Wydawnictwa Trefl Joker Line.
Treść i zdjęcia są własnością Wydawnictwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz