środa, 13 marca 2019

Dziennik 29: pierwsza interaktywna gra książkowa - informacja prasowa Wydawnictwa FoxGames.

Już dziś, czyli 13 marca 2019r., na półkach sklepowych pojawia się długo wyczekiwana, niecodzienna nowość Wydawnictwa FoxGames. Jest to pierwsza, interaktywna gra książkowa. 


Wydawnictwo FoxGames nie raz już zaskakiwało nas ciekawymi komiksami paragrafowymi. Tym razem jednak emocje sięgną zenitu a napięcie dosłownie wyrwie nas z butów. Przedsmak przygody zdradzamy Wam w krótkiej informacji prasowej. Pełną recenzję znajdziecie tutaj. Minął 28 tydzień tajnych prac wykopaliskowych, które miały przybliżyć ludzkość do poznania sekretu obcej cywilizacji. W 29 tygodniu stało się jednak coś niezwykłego! Zniknął cały zespół, pozostawiając po sobie jedynie dziennik. Twoim zadaniem będzie rozwikłanie tej tajemnicy.


Rozwiązuj zagadki i łamigłówki, aby zdobyć kolejne klucze i móc kontynuować rozgrywkę. Dziennik 29 to interaktywna książka, która jest równocześnie grą pełną niespodzianek.

Dziennik 29 zawiera 63 unikalne wyzwania. Na prawej stronie zawsze znajduje się zagadka, którą należy rozwiązać. Po lewej stronie znajdziecie kod QR – wystarczy go zeskanować i przeniesieni zostaniecie do strony, na której trzeba będzie wpisać odpowiedź (można też wpisać jej adres w przeglądarce np.: dziennik29.pl/0, gdzie „0” to numer zagadki).
Jeśli odpowiecie poprawnie otrzymacie klucz, który potrzebny będzie do rozwiązania kolejnych zagadek. Zadanie okazało się za trudne? Możecie skorzystać z zakładki z podpowiedzią. Zacięliście się na amen? Zawsze można zajrzeć do zakładki z odpowiedzią i wytłumaczeniem. 


Pisz, rysuj, zginaj, łącz i szukaj – takiej książki jeszcze nie było! Czy odważysz się podjąć wyzwanie?

Wiek: 12+
SCD: 29,99 PLN


Przyznajcie się kto z Was już kupił Dziennik 29 w przedsprzedaży? A kto popędzi dziś do najbliższego sklepu po swój egzemplarz?

Informacja prasowa Wydawnictwa FoxGames.
Treść i zdjęcia są własnością Wydawnictwa.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz