wtorek, 19 czerwca 2018

Gniew Barbarzyńców: autorski projekt, który będzie walczył o wydanie - informacja prasowa.

O tym, że świat gier planszowych od kilku lat przeżywa wielki renesans świadczy ilość gier na półkach sklepowych czy ilość imprez o tematyce planszówkowej lub z planszówkami w tle. Ale dowodem na to jest także fakt, że co chwilę pojawiają się nieznani dotąd autorzy, którzy próbują na jednym z portali crowdfoundingowym urzeczywistnić swoje marzenia. 

Niedługo na portalu wspieram.to duet autorów - Jakub A. Lubiński i Krzysztof Stryjewski- będzie walczył o wydanie swojego tytułu, czyli gry Gniew Barbarzyńców. Panowie zaprosili nas do współpracy i pomocy w promocji tej gry. A ponieważ my nie przechodzimy obojętnie obok żadnego planszówkowego wydarzenia toteż podrzucamy Wam garść informacji i zdjęć. Miłej lektury.


W grze Gniew Barbarzyńców przyjdzie nam się wcielać w nieustraszonego herosa na drodze do wiecznej chwały! W trakcie gry będziemy wspinać się na szczyt Wielkiej Góry Herosów, walcząc po drodze ze straszliwymi potworami, a także innymi barbarzyńcami, by zdobyć jak najwięcej Punktów Chwały i stać się Megaczempionem Obscurii!Gracze konkurują o tytuł Megaczempiona Obscurii. Ten, kto w ciągu 12 rund uzbiera najwięcej Punktów Chwały wygrywa. Punkty Chwały są jednocześnie walutą gry – używając ich możemy zdobywać nowy ekwipunek, pradawne skarby, które uczynią twojego barbarzyńcę silniejszym. Możemy również użyć ich, by podpakować swojego herosa i odblokować jego nowe umiejętności! Jeśli jednak przegramy walkę, staczamy się w dół Wielkiej Góry Herosów i zdobywamy Punkty Nie-Chwały, które będą wpływały negatywnie na nasz końcowy wynik.Więcej informacji o mechanice i samej grze znajdziecie tutaj: https://drive.google.com/open?id=1qeo_EMu2UBmm55Uk1CvcV1my6nfJjBGX

Zobaczcie też zwiastun gry:Przed autorami jeszcze sporo pracy - gra przechodzi teraz przez intensywne otwarte testy i poprawki i już niedługo kampania pojawi się na platformie wspieram.to. 


Jak tylko dostaniemy jakieś nowe informacje i materiały podzielimy się nimi z Wami. 

Informacja prasowa otrzymana od autorów gry.
Treść i zdjęcia są własnością autorów. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz