niedziela, 24 czerwca 2018

Kieszonkowce Kapitana Nauki - rozwiązanie Konkursu z przymrużeniem oka.

W niedzielę 10 czerwca na naszym blogu przy okazji recenzji dwóch najnowszych Kieszonkowców ogłosiliśmy "Konkurs z przymrużeniem oka", w którym nagrodami były Kieszonkowce Kapitana Nauki od Wydawnictwa Edgard.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Wasze odpowiedzi nie raz nas zaskoczyły, nie raz zdziwiły i nie raz wywołały uśmiech na naszych twarzach. Skoro konkurs został ogłoszony, skoro minął już czas przeznaczony na nadsyłanie odpowiedzi, to teraz jest najlepszy moment, aby wybrać zwycięzców. 


Nasza Marysia po przeczytaniu odpowiedzi stwierdziła, że się poddaje, bo jej podobały się prawie wszystkie. Zatem starszyzna blogowa musiała wziąć na siebie ciężar odpowiedzialności. Co do niektórych odpowiedzi oboje z Michałem byliśmy zgodni kwalifikując je od razu na "tak" lub "nie". Ale pojawiły się też takie, które zmusiły nas do dyskusji i kompromisu co do naszej decyzji.  

Finalnie (po burzy mózgów, dyskusjach i starciach jak z konkursowego zadania) ogłaszamy, że zwycięzcami konkursu zostają następujące osoby:
  • Chmurka;
  • PaulinaB,
  • Dominika Sobel
Wasze odpowiedzi najbardziej nas urzekły, zaskoczyły, rozbawiły, zadziwiły... Gratulujemy pomysłowości! Nagrody są Wasze!

Dziękujemy także autorom odpowiedzi, które nie zostały nagrodzone. Cóż...w każdym starciu są wygrani ale też są pokonani... Co nie znaczy, że w jakimś innym konkursie laur zwycięstwa nie przypadnie właśnie Wam. Nie wolno się poddawać!

Zwycięzcy otrzymają od nas maila potwierdzającego wygraną w konkursie. Prosimy Was o szybką odpowiedź zwrotną z Waszym adresem korespondencyjnym i informacją, którego Kieszonkowca z portfolio Wydawnictwa chcecie otrzymać. Pamiętajcie, że może to być dowolny tytuł - niekoniecznie ten, który recenzowaliśmy w poście konkursowym. 

A na koniec zdradzimy Wam, że już niedługo możecie się spodziewać kolejnego konkursu na naszym blogu. Oczywiście z zupełnie innymi nagrodami...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz