sobota, 28 stycznia 2017

Niecodzienna niespodzianka dla graczy od Naszej Księgarni- informacja prasowa Wydawnictwa.

Czegoś takiego nie ma nikt! To megamocne wejście Naszej Księgarni na rynek gier. Mega niekonwencjonalne i mega świetne!!!

A co to takiego? Zobaczcie sami. Przed Wami post opracowany na podstawie informacji prasowej otrzymanej od Naszej Księgarni. 

W imieniu wydawnictwa Nasza Księgarnia z przyjemnością prezentujemy zestaw pięciu Kart Megamocy – kart wyjątkowych, bo pasujących do każdej gry. Karty te NK będzie dodawać do swoich gier. W każdym pudełku znajdzie się jedna losowo wybrana karta.

Prawda że te karty mają megamoc?

Karty Megamocy nie wpływają na przebieg i końcowy wynik gry. Z założenia mają stanowić jedynie formę zabawy. 

Poniższe zasady powodują, że karty okażą się miłym dodatkiem do gier, a jednocześnie nie będą odrywać graczy od rozgrywki. Ponadto, karty będą żyć własnym życiem przechodząc z rąk do rąk graczy. Podczas rozgrywki gracz może wykorzystać tylko jedną Kartę Megamocy. Karta ta musi być inna niż karty wykorzystane już przez pozostałych graczy. Wykorzystaną kartę gracz musi oddać drugiemu graczowi – wskazanemu w opisie karty.

Ilustracje na kartach przedstawiają Jędrka, głównego bohatera popularnej serii książek „Hej, Jędrek!”. Zostały przygotowane specjalnie na potrzeby kart przez Tomasza Leśniaka, rysownika wielu serii komiksowych.

Pomysłodawcą Kart Megamocy jest Jarosław Basałyga, dyrektor działu gier Wydawnictwa NASZA KSIĘGARNIA. Mamy nadzieję, że karty dostarczą graczom wiele radości. 

A przy okazji przypominamy: premiera czterech gier Naszej Księgarni już 1 lutego! Rąbka tajemnicy uchylaliśmy Wam jakiś czas temu w informacji prasowej.

Gry Naszej Księgarni. Premiera 1 Lutego. 


Prawda, że karty to świetny i niecodzienny pomysł? A jakże są piękne, oj ciężko oderwać oczy.

Zdradzimy Wam w tajemnicy, że dzięki uprzejmości Jarosława Basałygi i Wydawnictwa Nasza Księgarnia w przyszłym tygodniu będziemy mieć dla Was maleńką niespodziankę związaną z tymi kartami. Zaglądajcie więc do nas a dowiecie się o co chodzi :-)


Informacja prasowa Wydawnictwa.
Treść i zdjęcia są własnością Wydawnictwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz