czwartek, 13 października 2016

Jesienne szaleństwo Galakty, czyli słów kilka o dodatkach do gier Wydawnictwa - informacja prasowa.

Jesień zapewnia nam coraz więcej chłodu, deszczu i spadających liści. Tym bardziej rozgrzewająca powinna być niniejsza informacja prasowa wydawnictwa Galakta. 

Bowiem wydawnictwo wszem i wobec (także za naszym pośrednictwem) oświadcza, że do sklepów wchodzą dodatki do takich gier wydawnictwa jak: Eldritch Horror, Gra o Tron i Warhammer 40 000. Spragnionych szczegółów zapraszamy do lektury informacji prasowej Wydawnictwa.

Żółć Was wszystkich zaleje!, czyli dodatek Widma Carcossy do Eldritch Horror Przedwieczna groza. Kiedy spektakl „Króla w Żółci” odbiera zdrowe zmysły artystom i publice, odległa Carcosa łamie barierę międzywymiarową i przedziera się na Ziemię…
Widma Carcosy przenoszą akcję gry do międzygwiezdnego miasta Carcosa i wprowadzają nowego przedwiecznego – Hastura, Króla w Żółci. Pojawią się również potwory Byakhee, które można przywołać za pomocą zaklęcia i kontrolować odpowiednio silną wolą. Karta przedmiotu z księgą „Króla w Żółci” wzbogaci umiejętności posiadającego ją bohatera, jednak tylko wtedy, gdy popadnie on w nowy stan – Plagę szaleństwa, co odbije się na liczbie jego Sprzymierzeńców.

Nowy dodatek pozwoli Wam dojrzeć znaki zwiastujące nadejście Hastura, uwięzionego w starożytnym mieście ukrytym między gwiazdami. Kultyści już pracują nad przyzwaniem swojego boga, a szaleństwo dotyka coraz więcej osób. Czy macie tyle odwagi, by powstrzymać nadejście boga?

Bliższe informacje znajdziecie na stronie wydawnictwa: http://galakta.pl/eldritch-horror-widma-carcosy-zapowiedz/


Za honor rodziny, czyli słów kilka o rozszerzeniu do Gry o Tron: Gra Karciana.
Za honor rodziny
to zestaw fabularny zawierający 60 nowych kart (po 3 kopie 20 różnych kart) do Gry o Tron: Gry karcianej, opartej na bestsellerowej sadze George’a R.R. Martina Pieśń Lodu i Ognia. Karty te zostały zaprojektowane, aby rozbudować istniejące talie i urozmaicić rozgrywkę w Grę o Tron.


Zawiera karty 41-60 z cyklu Wojny Pięciu Królów.
Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy Gra o Tron: Gra karciana Druga Edycja.

Dodatek wszedł do sprzedaży 6 października.


Uwolnienie osnowy, czyli dodatek do Warhammer 40 000 Podbój.Podobnie jak wcześniejszy dodatek także i ten ujrzał światło dzienne 6 października. Uwolnienie osnowy to zestaw wojenny do gry Warhammer 40,000 Podbój: Gra karciana, zawierający 60 nowych kart, stworzonych do rozbudowy talii graczy. Warhammer 40,000: Podbój, osadzony w ponurym uniwersum Warhammer 40,000, to dwuosobowa gra karciana o strategicznym konflikcie i brutalnych działaniach wojennych.

Zawiera karty 109-130 cyklu Martwego świata.Informacja prasowa wydawnictwa Galakta.
Treść i zdjęcia są własnością Wydawnictwa. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz