niedziela, 21 maja 2017

Sushi dice, czyli smakowita nowość Barda- informacja prasowa Wydawnictwa.

Zdradzimy Wam małą tajemnicę. Uwielbiamy sushi... Dlatego z wielkim apetytem wyglądamy nowości w portfolio Wydawnictwa Bard, czyli gry Sushi Dice. A ta już nadciąga. Co przyniesie? Zapraszamy do lektury krótkiej informacji prasowej wydawnictwa. 

Tylko najszybszy i najdokładniejszy szef kuchni dołączy do elity kuchmistrzów sushi. Aby tego dokonać, musisz przygotować tacki z sushi szybciej niż przeciwnicy i ponadto wytknąć im nawet najmniejsze błędy. 

Sushi Dice  to dynamiczna gra dla prawdziwych kościanych wyjadaczy, w której gracze toczą ze sobą pojedynek o przygotowanie znakomitego sushi. 


Aby je przygotować, będą musieli zgrabnie i szybko rzucać kostkami do momentu, gdy uda im się wyrzucić odpowiednią ilość symboli. Wtedy danie zostaje przygotowane i przybliży zwycięzcę do stworzenia całego zestawu sushi.
To nie jest zwykłe przerzucanie kostek, ponieważ w trakcie gry podejmujesz decyzję, które z nich chcesz zachować na później, a które wykorzystujesz do ponownego przerzucenia.Trzeba jednak bardzo uważać – jeżeli inny gracz zauważy, że na twoich kostkach wypadł symbol „Fuj!” i głośno wypowie to słowo – będziesz musiał przerzucić wszystkie swoje kostki!

W Sushi Dice wygrywa najszybszy, najsprytniejszy i najbardziej spostrzegawczy kuchmistrz sushi!

Tylko w polskiej edycji gry dodatkowa specjalna karta promocyjna: karta z polskim daniem (rybą w galarecie)! Polska karta promocyjna dostępna jest jedynie w edycji gry od wydawnictwa Bard!



Wiek: 6+   
Czas gry: ok. 15 minut 
Liczba graczy: 2-6

Zawartość pudełka:
 • 12 specjalnych kości (2 zestawy po 6)
 • 19 kart (z tackami sushi)
 • 1 dzwonek
 • instrukcja
 • zestaw kart promocyjnych: 3 karty losowych symboli oraz karta promocyjna z polskim daniem (ryba w galarecie)

Informacja prasowa Wydawnictwa Bard.
Treść i zdjęcia są własnością Wydawnictwa.

4 komentarze:

 1. witam gdzie można zakupić fajne gry planszowe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ujmę to tak. Gry kupuje się tam, gdzie jest najtaniej, a sklep jest godny zaufania (terminy, asortyment, opakowanie, obsługa, etc.) Z całą pewnością możemy polecić sklepy, do których linki umieściliśmy na stronie :-)

   Usuń
 2. ja na pszykład kupuje w sklepie sofia

  OdpowiedzUsuń
 3. w sklepie sofia maja spory wybór co chodzi o gry

  OdpowiedzUsuń