czwartek, 2 lutego 2017

Karty Megamocy Nasza Księgarnia - konkurs!

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam niecodzienną niespodziankę od Wydawnictwa Nasza Księgarnia, czyli Karty Megamocy z pięknymi grafikami Tomasza Leśniaka. 

Te 5 kart jest wyjątkowych - pasują bowiem do każdej gry. Ich stosowanie nie wpływa na przebieg gry i jej wynik końcowy. A dodatkowo dostajemy niezłą dawkę zabawy. Musicie przyznać, że to świetna sprawa.


Dziś, dzięki uprzejmości Jarosława Basałygi i Wydawnictwa Nasza Księgarnia, mamy dla Was mały konkurs związany z tymi kartami. 

Jedna z kart zainspirowała nas do stworzenia zadania konkursowego. A oto i zadanie:

Wymyśl i opisz niecodzienny, niekonwencjonalny, najbardziej abstrakcyjny, ale realny do wykonania sposób wyboru pierwszego gracza. 

Odpowiedzi przesyłajcie za pomocą poniższego formularza (otworzy się po kliknięciu na przycisk):


Na Wasze pomysły czekamy do następnego piątku, tj. do 10 lutego do godziny 23:59. 

A o co będziecie walczyć? O nic innego jak właśnie o jeden komplet Kart Megamocy ufundowany przez Sponsora czyli Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Dostanie go autor/autorka pomysłu, który nam się najbardziej spodoba. 

Naszej ocenie podlegać będzie jedynie pomysł na sposób wyboru gracza rozpoczynającego. Nie musicie projektować takiej karty startowej (choć jeśli ktoś dodatkowo prześle nam taki projekt na maila konkurs.bnwc@gmail.com to z pewnością pokażemy go na naszym fanpage'u na FB). 

Informacja o zwycięzcy konkursu zostanie opublikowana na naszym blogu i na blogowym fanpage'u na FB w ciągu maksymalnie 7 dni od zakończenia konkursu. 

Oczywiście będzie nam niezmiernie miło jak przy okazji konkursu polubicie nasz fanpage na FB, ale nie jest to warunek udziału w konkursie.

Zatem do dzieła. Ruszcie wyobraźnię, pokombinujcie i wymyślcie coś co wyrwie nas z butów z taką siłą, jak niejeden szalony pomysł Jędrka z serii Hej, Jędrek! na kanwie której powstały karty Megamocy.


Sponsor konkursu:
Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu „Karty Mega Mocy Nasza księgarnia” (dalej „Konkurs”) jest Blog na wolny czas (dalej „Organizator”).
2. Sponsorem konkursu jest Wydawnictwo Nasza Księgarnia (dalej „Sponsor”). 
3. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29 lipca 1992 r. (Dz. U. 04.4.27 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w w/w Ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu (dalej: Regulamin). Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnik). 
4. Konkurs nie jest sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.
5. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności za Konkurs przez każdego uczestnika.
6. Konkurs trwa od czwartku 2 lutego 2017r r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do piątku 10 lutego 2017 r., do godziny 23:59.
7. Konkurs jest prowadzony na stronie bloga http://blognawolnyczas.blogspot.com oraz za pośrednictwem formularze elektronicznego i maila: konkurs.bnwc@gmail.com. 
8. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki. 
9. Warunkiem odbycia się konkursu jest otrzymanie przynajmniej 10 zgłoszeń. 
10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
11. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu może spowodować dyskwalifikację Uczestnika z udziału w Konkursie
12. Udział w Konkursie jest bezpłatny. 
13. Konkurs polega na podaniu najbardziej niecodziennego, niekonwencjonalnego, niesamowitego ale realnego do wykonania sposobu na wybór pierwszego gracza. Odpowiedź należy przesłać za pomocą specjalnego formularza. Z przesłanych odpowiedzi redakcja Bloga wybierze jednego zwycięzcę. Ocenie będzie podlegać sam pomysł na wybór gracza rozpoczynającego. 
14. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania kilku zgłoszeń pod uwagę będzie brane jedyne to otrzymane jako pierwsze.
15. Nagrodą w konkursie jest 1 komplet Kart Megamocy ufundowany przez Sponsora czyli Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Nagrody w Konkursie nie można zamienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady nagród ani nie udziela gwarancji.
16. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu maksymalnie 7 (siedmiu) dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.
17. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać swój adres korespondencyjny w ciągu 7 (siedmiu) dni roboczych od ogłoszenia wyniku Konkursu na adres: konkurs.bnwc@gmail.com . 
18. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.
19. Nagrodę wysyła Sponsor do 14 (czternastu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych. 

2 komentarze:

  1. Wiem, że teoretycznie konkurs dobiegł już końca 3 tygodnie temu, ale czy udało się wybrać zwycięzcę czy może nadal czekasz na ciekawe pomysły :-) ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przykro mi, ale konkurs został już rozstrzygnięty. Niedługo pojawi się kolejny, w którym można się będzie wykazać intencją twórczą :-)

      Usuń