czwartek, 16 lutego 2017

Karty Megamocy - rozwiązanie konkursu.

W czwartek 2 lutego dzięki uprzejmości Wydawnictwa Nasza Księgarnia ogłosiliśmy na naszym blogu konkurs, w którym nagrodą był komplet unikatowych kart Megamocy. 


Waszym zadaniem było podanie niecodziennego, abstrakcyjnego, pomysłowego, szalonego, ale możliwego do realizacji sposobu na wybór pierwszego gracza. 


Posypały się różnorodne pomysły. Kilka z nich przypadło nam bardzo do gustu, ale musieliśmy się zdecydować i wybrać ten jeden najlepszy.

Zatem przed Wami zwycięska odpowiedź:

"Podam sposób do wyboru
Spośród pięciu graczy grona
Kto najkrócej wstrzyma oddech
Ten odpada z tego grona.

Czwórka pozostałych graczy
Wnet opróżnia swe kieszenie
Kto ma w nich najwięcej rzeczy
Temu pozostaje tylko mienie.

Pośród pozostałej trójcy
Sprawdzić można długość słowa
Kto z nich ma najdłuższe imię
Temu wnet opadnie głowa.

Pozostało już dwóch tylko
Patrzą prosto w oczy swoje
Ten kto nie odwróci wzroku
Ten rozpocznie dziś podboje :-)"

Nie ukrywamy, że oboje z Michałem uwielbiamy kryminały a moje serce od dziecka należy do Agathy Christie. Odpowiedź od razu skojarzyła nam się z jej kultową książką "Dziesięciu małych murzynków". No i nie mogło być inaczej - ta odpowiedź finalnie wygrała. A jej autorem jest Andrzej Sworst - prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody na adres konkurs.bnwc@gmail.com.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy ciekawych pomysłów a zwycięzcy wygranej.  

2 komentarze:

 1. Witam, chciałbym się zapytać, czy nagroda została już do mnie wysłana? Minęły już 3 tygodnie, kart jeszcze nie dostałem, na maile nikt nie odpisuje.
  Pozdrawiam
  Andrzej Sworst

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam
   Nagroda została wysłana przez sponsora 22 lutego. Już się odzywamy, aby sprawdzić co nie zadziałało, że nagroda nie dotarła. przepraszamy za milczenie ale mamy małe urwanie głowy w związku z życiem prywatnym i zawodowym.

   Usuń