poniedziałek, 7 marca 2016

Bezproblemowo przenośne puzzle od Schmidt Spiele (G3).

Co zrobić z puzzlami, nad których ułożeniem spędziliśmy kilka godzin i chcielibyśmy je w tym kształcie zachować na dłużej, przenosząc w inne miejsce? Dotychczas nie było takiej możliwości. Od niedawna na rynku polskim dostępne są puzzle, które ten warunek spełniają. To puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem ,,Premium Quality”,  wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu.    
Nie mają one odpowiednika na świecie. Ich najważniejszą cechą jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną. Nie trzeba, jak w przypadku standardowych puzzli, w tym celu używać kleju czy specjalnych mat. Można je także zwinąć w rulon. 

Wyróżnia je perfekcyjna spójność. Osiągnięto ten efekt dzięki wykorzystaniu w produkcji surowców najwyższej jakości, w tym specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą „nierozerwalną” całość.

Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników puzzle są do siebie idealnie dopasowane. 


Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.

Poza innowacyjnymi metodami produkcji wyróżniają je także wyszukane wzory i motywy, co osiągnięto dzięki współpracy z wieloma artystami. 

Na rynek Polski puzzle wprowadziła firma G3, wiodący wydawca gier planszowych i łamigłówek. 


Musimy przyznać, że to rewelacyjne rozwiązanie. Nie wiem ile razy borykaliśmy się z problemem konieczności przeniesienia puzzli ułożonych z wielkim wysiłkiem. Z takimi puzzlami problem ten można rozwiązać w oka mgnieniu - po prostu rolujemy układankę i zabieramy gdzie chcemy. Oj polecamy, gorąco polecamy. 

Informacja prasowa

2 komentarze:

  1. A gdzie takie puzzle można by dostać? Byłyby doskonałym prezentem dla mojej chrześniaczki. Musze przyznać, że wpadły mi w oko.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Trzeba by szukać w Internecie. Schmidt puzzle premium. Widziałem to kiedyś w Smyku/Empiku. Pewnie w sieci będzie taniej

      Usuń