wtorek, 8 marca 2016

Wiosenne Turnieje Haru Ichiban.

„Haru Ichiban” to pięknie ilustrowana, 2-osobowa gra logiczna z elementami taktyki - autorstwa B. Cathali. Gracze wcielają się w niej w rolę 2 ogrodników, dbających o nenufary w dalekiej Japonii. Pierwszy wiosenny wiatr (Haru Ichiban) jest Twoim sprzymierzeńcem i pomoże Ci tworzyć harmonijne kwiatowe wzory, abyś to Ty został najlepszym ogrodnikiem Cesarza. 


To jak odświeżający powiew wiosennego wietrzyka. Bo Haru Ichiban po japońsku to nic innego jak tylko właśnie wiosenny wiatr.  A teraz ten wiatr poza świetną rozrywką dla dwojga przywiewa nam Wiosenne Turnieje gry Haru Ichiban. Współorganizują je instytucje kultury, stowarzyszenia oraz szkolne kluby gier planszowych w różnych miejscach w Polsce. Dzięki ich zaangażowaniu i pasji ten projekt mógł powstać, za co należą im się wielkie brawa i podziękowania.


W maju do projektu wydawca czyli Hobbity.eu zaproszą stacjonarne sklepy z grami planszowymi. Jeśli chcecie, aby w Waszej okolicy wiosną zakwitły nenufary, napiszcie maila do wydawcy na adres: info@hobbity.eu Temat wiadomości: Wiosenny turniej Haru Ichiban. 

Informacja prasowa wydawcy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz