piątek, 21 sierpnia 2015

BROOMS - zapowiedź szalonej hybrydowej gry od Trefl Joker Line

Niesamowite jak rozwijają się gry planszowe. Ewoluują z prędkością światła. A wydawnictwo Trefl przechodzi samo siebie. Dopiero co pod szyldem "czerwonego" Trefla ukazała się nowoczesna gra Roar a już na przełomie października i listopada linia Trefl Joker Line uraczy nas koleją grą hybrydową, czyli Brooms.

Szykujcie miotły, rozłóżcie latający dywan - premiera hybrydowej
gry "Brooms" coraz bliżej 

Tym razem do rozgrywki między graczami posłużą jednocześnie tradycyjne, papierowe karty i tablet lub smartfon z darmową aplikacją (do porbania w AppStore i GooglePlay). 


Miotły, latające dywany, niebezpieczne eliksiry - do wyścigu trzeba się przygotować. Parametry lotu poda wróż - komentator (za pomocą aplikacji). Uwaga śmiałkowie! Na trasie pojawią się niebezpieczne przeszkody: smoki, rozpędzone nietoperze a nawet ogniste kule. 

Autorem ilustracji do gry jest Elwira Pawlikowska. Jej klimatyczne prace można obejrzeć tutaj.

Gra jest adresowana do graczy od 7 roku życia. Zajmuje przyjemną chwilę bo około 15 - 20 minut. W wyścigu może wziąć udział od 2 do 5 graczy. 

My osobiście nie możemy się już doczekać tej pozycji. Ale będziemy się musieli jeszcze uzbroić w cierpliwość, gdyż premiera tej niezwykłej gry zapowiadana jest na przełom października i listopada. No ale dla takiej odlotowej gry warto czekać, zgadzacie się z nami? 

(informacje o grze zawarte w poście pochodzą z oficjalnej informacji prasowej wydawnictwa Trefl Joker Line)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz