poniedziałek, 20 marca 2017

BOARD GAMES PARTY, 27 marca 2017 r. w Krakowie w Steamlandzie - informacja prasowa

Poniedziałek wcale nie musi należeć do najgorszych dni w tygodniu! Na niektóre poniedziałki zdecydowanie warto czekać, co organizatorzy udowodnią już 27 marca, w Steamlandzie, podczas Board Games Party! Tego wieczoru na Dietla 64 królować będą gry imprezowe!

Dobble? Tajniacy? Ego? Imago? A może Dixit? Poznajmy je razem! To wydarzenie to nie tylko świetna okazja do spędzenia czasu ze znajomymi, ale i integracji! Obecny na wydarzeniu koordynator pomoże wam zaznajomić się z zasadami wybranych tytułów oraz znaleźć towarzyszy do wspólnej gry. Dołącz do Steamlandowej Załogi i poznaj nowych towarzyszy w szalonej planszówkowej przygodzie!


Poza najlepszymi grami planszowymi organizatorzy przygotowali dla Was także kilka gier integracyjnych, regularnie będą też przeprowadzać konkursy z nagrodami. Zapraszają zarówno większe, jak i mniejsze grupy, zaawansowanych i początkujących… Nie możecie przegapić takiego wydarzenia!

Kiedy się widzimy?

 27 marca, godzina 19:00

Gdzie się widzimy?

STEAMLAND – wyjątkowa miejscówka na mapie Krakowa, na ul. Dietla 64!
Pomóżcie nam zdjąć klątwę z biednych poniedziałków i przekonajmy się razem, że warto na nie czekać. 

LINK DO WYDARZENIA NA FB:


WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW oraz inne wydarzenia dla graczy znajdziecie na fanpage’u krakowskiego  projektu Pad, czy Pionek: 


A my nie możemy sobie darować, żeby się nie pochwalić patronatem medialnym nad tą imprezą. To coś szczególnego dla nas bowiem poza tym, że kochamy planszówki i wszystko co z nimi związane to równie mocno kochamy Kraków. Bo to rodzinne strony mojej Mamy. Jeśli więc zdarzy się tak, że w jakiś poniedziałek będzie nam dane być w Krakowie to obowiązkowo zajrzymy do Steamlandu na planszóweczki. Co i Wam gorąco polecamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz