środa, 17 października 2018

Seria Escape Roomów w portfolio Foxgames - informacja prasowa.

Wydawnictwo Foxgames zaprasza na przygodę w Escape Roomach. Do portfolio tytułów sygnowanych logo z liskiem dołączy seria gier bazujących na niezwykłej popularności pokojów ucieczki. 

Premiera ma miejsce już dziś, 17 października. A my, dzięki uprzejmości Wydawnictwa, możemy podzielić się z Wami krótką informacją prasową. 


Gry są kieszonkową wersją rozgrywki typu escape room, w której gracze zostają "uwięzieni" i postawieni w pozornie beznadziejnej sytuacji, a ich celem jest rozwiązywanie różnorodnych zagadek i wydostanie się z tarapatów w jak najkrótszym czasie.

Escape Room: Podróż w czasieDoktor Thyme zaprasza was do swego laboratorium! Ten ekscentryczny naukowiec i jego badania nad czasem skrywają wielką tajemnicę. Spodziewacie się, że wyróżnienie, jakie was spotkało, będzie niezwykłym doświadczeniem. Okaże się jednak, że ta przygoda znacznie przerośnie wasze oczekiwania! 

Escape Room: Atak na Londyn 


Witajcie w Londynie! Tajny agent Jej Królewskiej Mości wybrał was – najlepszych detektywów Scotland Yardu – do wykonania ściśle tajnej misji najwyższej wagi! Nad miastem zawisła straszliwa groźba. Musicie odnaleźć i zneutralizować źródło niebezpieczeństwa, zanim będzie za późno!

Escape Room: Skok w Wenecji 


Jesteście profesjonalnymi złodziejami, którym powierzono ryzykowną misję: musicie dostać się do kasyna w Wenecji i wykraść żeton warty 10 milionów dolarów. Każde z was wciela się w inną postać – z indywidualną wiedzą i umiejętnościami. To niebezpieczna robota, dlatego trzymajcie się planu – najmniejszy błąd może zniweczyć wasze wysiłki!


Wiek graczy: 12+
Liczba graczy: 1-6
SCD: 39,99 PLN

Informacja prasowa Wydawnictwa
Treść i zdjęcia są własnością Wydawnictwa. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz