wtorek, 17 lipca 2018

Zu&Berry: edukacyjne gry i zabawy dla najmłodszych - informacja prasowa Trefl Joker Line

W ofercie Fabryki Kart Trefl-Kraków pojawiła się nowa seria - Zu&Berry. To gry i zabawy przygotowane z myślą o najmłodszych, tytuły dla dzieci od 0 do 6 lat. 


My dorośli, czasami zapominamy, że uczenie się jest jedną z największych przyjemności w życiu. Za to dzieci już od pierwszych dni chłoną świat i każdego dnia bawiąc się, uczą się czegoś nowego. Nauka to dla nich zabawa, a zabawa to nauka. Jakie to proste! Nawet najmniejszy maluch potrafi zaskoczyć swoją kreatywnością i zdolnościami w różnych dziedzinach. Na przykład okazuje się, że już trzylatki są bardzo zainteresowane liczbami. Ba! Nawet niemowlęta z ciekawością oglądają karty kontrastowe ćwicząc wzrok. 

Tytuły z serii Zu&Berr zostały opracowane przy współpracy z psychologiem dziecięcym. Są świetną pomocą dla rodziców, którzy chcą zadbać o wyobraźnię malucha, wzmocnić jego koncentrację uwagi, motywację, pamięć i kreatywne myślenie. To bardzo dobry pomysł na mądrą i wesołą rodzinną zabawę. 

Na serię składają się tytuły: 


  • Kształty. Karty kontrastowe (od pierwszych tygodni życia) 
  • Widzę kolory (dla dzieci od 3 miesiąca życia) 

Są to specjalne karty wspomagające rozwój wzroku poprzez zastosowanie dużego kontrastu oraz wprowadzające w świat kolorów. 


  • Poznaję zwierzaki (od 6 do 12 miesięcy) 
  • Układam stwory (od 1 roku życia) 
 Idealne zabawy dla małych odkrywców chcących poznawać świat.   • Poznaję literki. Piszę i zamazuję (od 3 roku życia) 
  • Poznaję cyferki. Piszę i zamazuję (od 4 roku życia) 
Gratka dla przedszkolaków. Kolorowe karty do ćwiczenia pisania, pomagające kształtować motorykę małą, rozwijające zdolności manualne, a przy tym uczące alfabetu i cyfr. 


  • Rycerze i rabusie (od 3 roku życia) 
  • Zakręcone labirynty (od 3 roku życia) 
  • Kraina zagadek (od 3 roku życia) 
Dla dzieci, ciekawych wszystkiego, zagadki i gry w wesoły, niebanalny sposób uczące spostrzegawczości i rozszerzające wiedzę o świecie.


Rodzice odkrywając świat wraz ze swoją pociechą, nie tylko pobudzają ciekawość malucha, ale też przyczyniają się do jego wszechstronnego rozwoju. Tytuły z serii Zu&Berry to mądra rozrywka. Idealnie nadają się jako pomoc edukacyjna dla dzieci. 

"Świetna propozycja dla rodziców dbających o rozwój swoich pociech, szukających tytułów, które jednocześnie bawią i uczą" (Agnieszka Lasota, psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, socjoterapeuta; www.lasotaagnieszka.pl)


Informacja prasowa Wydawnictwa Trefl Joker Line.
Treść i zdjęcia są własnością Wydawnictwa. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz