wtorek, 6 marca 2018

Pierwsze nowości Naszej Księgarni w 2018r - informacja prasowa.

Wydawnictwo Nasza Księgarnia rok 2018 rozpoczyna serią małych, tanich gier dla mniejszych i większych dzieci. Już pod koniec marca na nasze półki sklepowe trafią trzy tytuły. 

Chcecie się dowiedzieć czegoś więcej? Zapraszamy do lektury krótkiej informacji prasowej.KURNIKBĄDŹ SPRYTNIEJSZY NIŻ KURY!

Kurnik, to gra dla najmłodszych – już od 4 lat

Zadaniem graczy jest zdobycie jak największej liczby jajek. Aby je zdobyć, należy znaleźć kury wysiadujące jajka w odpowiednich kolorach. Nie będzie to jednak łatwe, ponieważ wszystkie kury w kurniku wyglądają jednakowo i często zmieniają gniazda, w których wysiadują jajka.GAME OVER


POCZUJ SIĘ JAK BOHATER GRY KOMPUTEROWEJ! 


Wędrujesz korytarzami labiryntu, starając się odnaleźć klucz i skrzynię ze skarbami. Musisz wyposażyć rycerza w jeden z czterech rodzajów broni – dzięki niej może on pokonać stwory napotkane w labiryncie. Jeśli jednak nie będzie w stanie z nimi wygrać, nastąpi… GAME OVER. W takiej sytuacji będziesz musiał rozpocząć wędrówkę od początku. Wygra gracz, którego rycerz najszybciej odnajdzie klucz i skrzynię ze skarbami. 

Game Over, sprawdzi się dla dzieci od 5 lat


FOOD TRUCK


WOLISZ SUSHI CZY HAMBURGERY? 


Zostań właścicielem food trucków! Podejmuj decyzje, co opłaca się sprzedawać: hamburgery, pizzę, sushi czy koktajl z jarmużem? Zdobądź więcej zamówień niż konkurencja!  

Food Truck będzie idealny dla starszych łasuchów (8 lat) 

Nie wiem która gra najbardziej przyciągnęła Waszą uwagę, ale ja się nie mogę już doczekać wspólnych wędrówek z naszym Jasiem po labiryncie w poszukiwaniu klucza i skrzyni. 

Informacja prasowa Wydawnictwa Nasza Księgarnia.
Treść i zdjęcia są własnością Wydawnictwa. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz