wtorek, 27 lutego 2018

Klany Kaledonii na zagramw.to - informacja prasowa.

Klany Kaledonii - hit Essen 2017 już w marcu rozpoczyna kampanię crowdfundingową na zagramw.to

Po bardzo udanej, pierwszej kampanii gry Valhalla twórcy platformy zagramw.to wraz z wydawnictwem Czacha Games szykują się do kolejnej dużej premiery. Tym razem jest to hit targów Essen 2017 - Klany Kaledonii. Gra jest uznawana za jedną najlepszych gier ekonomicznych 2017 roku, która również szturmem wdarła się do czołówki rankingu Board Game Geek. W tym momencie zajmuje wysokie 71 miejsce. 


Akcja gry dzieje się w dziewiętnastowiecznej Szkocji. Dokonuje się przejście z gospodarki opartej o rolnictwo do kraju uprzemysłowionego, który silnie polega na handlu i eksporcie. W następnych latach produkcja żywności znacznie wzrosła, aby wyżywić rosnącą populację mieszkańców. Powstało coraz więcej destylarni, a whisky stała się w Europie napojem alkoholowym premium.

Gracze reprezentują historyczne klany o wyjątkowych zdolnościach i rywalizują o produkcję, handel i eksport produktów rolnych i oczywiście whisky!

Kampania na zagramw.to startuje 8 marca o godzinie 10:00. Wszyscy wspierający kampanię otrzymają najlepszą cenę w czasie pierwszego dnia kampanii, ekskluzywne dodatki oraz priorytetową dostawę przed sklepami.

Jeśli chcecie być na bieżąco z kampanią to możecie zapisać się do newslettera na zagramw.to! Będą tam publikowane ciekawostki zza kulis :)

Zajrzyjcie także do zapowiedzi video na kanale zagramw.to: 


Informacja prasowa.
Treść i zdjęcia są własnością portalu zagramw.to

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz