wtorek, 6 lutego 2018

Gorących nowości Portalu na 2018 ciąg dalszy - informacja prasowa.

W sobotę 27 stycznia podzieliliśmy się z Wami gorącymi wieściami prosto z Portal Con ( tych z Was, którzy nie wiedzą o czym mówimy odsyłamy tutaj). Ale żeby nie zasypać Was toną wrażeń ograniczyliśmy się tylko do nowych tytułów gier. 

Teraz podrzucamy sporą garść informacji o dodatkach jakie dołączą do już wydanych gier Portalu. Miłej lektury. 

HEXOGŁÓWKI IRON GANG


Hexogłówki Iron Gang to najnowszy dodatek dla linii produktów Neurshima HEX!, idealna pozycja dla pojedynczych graczy. Sprawdź swoją wiedzę na temat taktyk i strategii Neuroshimy, prowadząc krwawy i brutalny Iron Gang do zwycięstwa! Hexogłówki to też idealna okazja, by zwiększyć potencjał armii Iron Gang – dodatek zawiera jeden nowy żeton, który można podmienić przed rozgrywką wieloosobową. Po rozwiązaniu wszystkich zagadek wszelkie tajniki grania tą armią staną przed tobą otworem – ale czy znasz Neuroshimę HEX! 3.0 dostatecznie dobrze?

Idealny dodatek dla fanów HEXa, którzy chcą zagrać samodzielnie
Dodatkowy żeton, który wprowadza nowe możliwości dla armii Iron Gang
50 unikatowych Hexogłówek o różnym poziomie trudności
Premiera: 14 luty 2018


ARTEFAKTY OBCYCH: ODKRYCIA


Artefakty Obcych: Odkrycia to pierwszy dodatek do Artefaktów Obcych. Rozszerzenie rozwija linię fabularną uniwersum – ludzkość przypadkowo odkrywa tajemniczy surowiec ukryty głęboko pod powierzchnią jednej z planet. Rozpoczyna się wyścig o bogactwo i nowe możliwości! Dodatek wprowadza nowy typ kart: Surowce Obcych, które w połączeniu z nowymi typami planet oraz statków umożliwiają graczom wydobywać więcej surowców z planet oraz otrzymywać nowe umiejętności. Odkrycia to dodatkowe 50 nowych kart do gry podstawowej Artefakty Obcych.

Rozwija linię fabularną uniwersum
Wprowadza nowy typ kart
50 całkowicie nowych kart
Premiera: 21 marzec 2018

Early Launch Kit: 7 marzec 2018


OSADNICY: NARODZINY IMPERIUM – CHŁOPCY IDĄ NA WOJNĘ


Hej! Przecież to oni przekroczyli granicę jako pierwsi! Ten Pakiet Imperialny wprowadza całkowitą możliwość w świecie Osadników – Podbój! Kiedykolwiek będziesz podbijał wrogie ziemie Twoje imperium będzie pochłaniało terytorium przeciwnika. Ten zestaw daje całkowicie nowe karty wszystkim dotychczasowym frakcją, co sprawia, że rozgrywka może ulec całkowitej zmianie. Czas przejąć kontrolę nad dobrami przeciwnika! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersji gry Osadnicy: Narodziny Imperium.

Możliwość prowadzenia podboju kart frakcyjnych przeciwników
50 całkowicie nowych kart
Wsparcie dla dotychczasowych frakcji
Premiera: 16 maja 2018

Early Launch Kit: 2 maja 2018


ZOMBICIDE: CZARNA PLAGA – WULFSBURG


Rozszerzenie do Czarnej Plagi – Wulfsburg to między innymi nowi bohaterowie, nowi przeciwnicy (bardzo złe zombie wilki), nowe karty, znaczniki, w sumie wszystko nowe. Doskonałe rozszerzenie dla doskonałej gry. Rozszerzenie zostanie wydane w innym, późniejszym terminie, niż wersja podstawowa gry. Niniejsza przedsprzedaż dotyczy tylko podstawowej wersji gry, rozszerzenie będzie sprzedawane osobno.

Nowi przeciwnicy – bardzo złe zombie wilki
Nowi bohaterowie!
Mroczny, brutalny klimat
Premiera: 2 kwartał 2018

OSADNICY: NARODZINY IMPERIUM – AMAZONKI


Zgodnie z tradycją nazywania nowych frakcji do Osadników, do rodziny budowniczych Imperiów dołączają Amazonki! Ich wojownicze plemię zeszło jedna ze ścieżki wojennej i skupia się na rozbudowie. Amazonki wykorzystują elementy mechaniki deck-building, pozwalając odrzucać przebudowane karty frakcyjne z talii, aby ułatwić jej przewijanie, a także zyskują mnóstwo bonusów i punktów za wznoszenie swoich tanich kart frakcyjnych. Wykorzystaj ich silne strony do zajęcia należnego im miejsca w ciągle kurczącym się świecie Osadników!

Nowa zdolność frakcji, pozwalająca zmieniać skład swojej talii
Doskonałe rozszerzenie do bestsellera
Prosta mechanika oparta na zdobywaniu punktów za budowę
Premiera: II połowa roku 2018


BLOODBORNE: GRA KARCIANA - THE HUNTER'S NIGHTMARE


Powróć do Lochów Kielicha w pierwszym dodatku do karcianego hitu 2017 roku. Koszmar Łowcy to nowi przeciwnicy, zabójczy bossowie, ale także znaczące powiększenie arsenału! Rozszerzenie zawiera również dodatkowe zasady modyfikujące podstawową grę, znacząco zwieszając regrywalność. Zaproś swoich przyjaciół na łowy!

Mnóstwo nowych kart
Dodatkowe zasady
Więcej tego samego, genialnego Bloodborne!
Premiera: 3 kwartał 2018


THE OTHERS: APOKALIPSA


Rozszerzenie Apokalipsa pozwala ci zmierzyć się w grze The Others z ostatecznym przeciwnikiem – Apokalipsą i jego czterema demonicznymi sługami: Głodem, Zarazą, Wojną i Śmiercią! Opowieść o Apokalipsie nadaje nowy wymiar rozgrywce, w której Bohaterom przyjdzie zmierzyć się z wieloma ogromnymi potworami, podczas gry gracz kontrolujący Grzech zyskuje większą kontrolę nad miastem, mogąc przejmować dzielnice na potrzeby swoich Akcji Miasta. Samo miasto również zyskuje cztery nowe Płytki Miasta i kilka różnych map. Dodatek zawiera też 6 nowych rodzajów kart Ulepszeń, które pomogą Bohaterom w walce z nadchodzącą Apokalipsą!

Potężni jeźdźcy Apokalipsy
Demon końca świata
Dokonały dodatek dla gracza kontrolującego grzech
Premiera: 2 kwartał 2018

THE OTHERS: GNIEW


Rozszerzenie Gniew wprowadza zupełnie nowy Grzech do użycia przez graczy w grze The Others, stawiając zupełnie nowe wyzwania przed Bohaterami i oferując nowe strategie graczowi kierującemu Grzechem. Wraz z Gniewem pojawia się nowy zestaw Potworów, a wśród nich Manipulator, 6 Abominacji i przerażający Awatar Grzechu! Z pomocą Mocy Grzechu i Kart Grzechu, Gniew zmienia dynamikę rozgrywki, czyniąc grę trudniejszą dla graczy, którzy zdecydują się wpaść w szał zabijania!

Powiększ swoją kolekcję Grzechów
Przerażający przeciwnik niszczący agentów FAITH
Zaryzykuj szał zabijania
Premiera: 2 kwartał 2018


ROBINSON CRUSOE: MYSTERY TALES


Drugie, duże rozszerzenie do Robinsona Crusoe (znane też jako Zaginione Miasto Z) wprowadza do gry nowe mechaniki szaleństwa i horroru! Spotkaj nowych bohaterów, nowe potwory i przeciwników, oraz karty tajemnic. Rozszerzenie zawiera pięć scenariuszy łączących się razem w mroczną, ale i epicką kampanię, którą możecie rozegrać niezależnie, albo połączyć z podstawową wersją gry! Jak daleko się zapuścisz, aby odkryć pradawne tajemnice? Ile (lub kogo) jesteś w stanie poświęcić, aby zwyciężyć?

Nowe mechaniki rodem z horroru
Piękna, tajemnicza opowieść ułożona w kampanię
Nowe karty, postacie i zasady, możliwe do wykorzystania także z innymi wersjami gry
Premiera: 4 kwartał 2018

Wiecie co jest najgorsze? A może właśnie najlepsze? To, że to jeszcze nie koniec. To tylko cześć tytułów, które Portal wyda w tym roku. Oprócz tego możecie spodziewać się nowych promosek i mini-dodatków, a także zestawów Wsparcia Sprzedaży Detalicznej, dzięki którym fani w Polsce i na świecie będą w stanie zorganizować sobie wieczór planszówkowy z ich ulubionym tytułem i zyskać unikatowe nagrody! Eh.....świnki skarbonki muszą już się czuć zagrożone...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz