wtorek, 22 września 2015

Bonsai - projekt crowdfundingowy w japońskich klimatach na polskiej platformie wspieram.to

„Malarze wszystkich krajów, posłuchajcie! Poszukuję artysty, który przyozdobi główną salę mojego zamku . Jako wielki miłośnik japońskiej estetyki i sztuki pragnąłbym ogromnego drzewa bonsai, zdobionego w piękne kwiaty. Najlepszych z was czeka nie tylko sława, ale także niesamowite nagrody!”

Tak brzmi wstęp do projektu crowdfundingowego orientalnej w grafice i klimacie gry karcianej wydawnictwa Kudu Games czyli Bonsai.

źródło: strona projektu na platformie wspieram.to
Bonsai to gra karciana osadzona w stylistyce japońskiej. Zadaniem graczy jest umiejętne łączenie kart nie tylko z tymi w drzewie danego gracza ale także sprytne dokładanie kart do gałęzi przeciwnika. źródło: strona projektu na platformie wspieram.to

Skrót zasad można zobaczyć w poniższym filmie:Bonsai to gra rodzinna, gra dla osób lubiących proste zasady a jednocześnie emocjonującą rozrywkę. To idealna pozycja dla planszoholików do wprowadzenia w świat gier planszowych totalnych nowicjuszy. 

Poza walorami merytorycznymi i estetycznymi nie da się ukryć, że dużym plusem jest także niska cena gry. Za minimum 30 zł dostajemy talię kart pozwalającą na 20-minutowe potyczki pomiędzy grupą graczy (od 2 do 5 osób).

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie projektu.

My oczywiście nie oparliśmy się i dołożyliśmy swoją cegiełkę do starań Kudu Games. A Wy? Skusicie się?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz