czwartek, 24 września 2015

Boss Monster na Pixel Heaven w Warszawie w dniach 25.09-27.09.2015*


W najbliższy weekend w Warszawie odbędzie się Pixel Heaven - największa w Polsce impreza dla fanów retro gier. A skoro największa, to nie może na niej zabraknąć największego z największych - „Boss Monstera”!


Czy chcecie poznać bliżej nieustraszonego pogromcę bohaterów, specjalistę od budowania mrocznych lochów i śmiertelnych pułapek? Znajdziecie go na Pixel Heaven wśród wystawców strefy ​Pixel.expo​. W imieniu Fabryki Kart Trefl -Kraków zapraszamy do stoiska numer P4, w samym środku hali głównej. 
​Wciel się w rolę bossa najwyższego levelu, zbuduj najeżone pułapkami podziemia, zwab jak najwięcej poszukiwaczy przygód… a potem wybij ich co do jednego! „Boss Monster” to prawdziwie szalona mieszanka strategicznej i przygodowej gry karcianej inspirowana klasycznymi grami wideo. Czy jesteś wystarczająco złym typem, aby zostać największym bossem? Na Board Game Heaven będziecie mogli zagrać też w prototypy naszych kolejnych gier: „Artefakty obcych” – szybka, karciana gra o podboju kosmosu i „Brooms” – hybrydowa (karty + aplikacja) gra o wyścigu adeptów sztuk magicznych.
PIXEL HEAVEN 2015.
RETRO & INDIE GAMING FEST

25-27 września 2015

Warszawska Szkoła Filmowa
ul. Gen. Zajączka 7
01-518 Warszawa


Program imprezy: 


Godziny otwarcia, bilety: 


Zapraszamy na spotkanie z pikselowym przystojniakiem :)​
My już żałujemy, że nas tam nie będzie :-(. Jeśli macie możliwość to nie zastanawiajcie się tylko śmigajcie. Udanej zabawy :-)

*Informacja prasowa Trefl Joker Line.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz