poniedziałek, 15 czerwca 2015

Szalone urodziny naszej planszoholiczki.

Gdzie można zorganizować urodziny dziecka, które z całego serca ukochało planszówki i uwielbia dobrą zabawę? No oczywiście, że tylko i wyłącznie w centrum gier. I takie urodziny miała w tym roku nasza Marysia. Uśmiechom i szaleństwom nie było końca. 

Przeróżne gry planszowe- logiczne, imprezowe, zręcznościowe, pamięciowe. A ponieważ w małych istotkach zgromadzona jest iście wulkaniczna energia to i zabaw ruchowych nie zabrakło. Słowem dwie godziny świetniej zabawy, które minęły w oka mgnieniu. Z resztą zobaczcie sami jak było...

Drużynowe zmagania przy Magicznym Labiryncie

Duzi i mali chłopcy znaleźli coś dla siebie :-)

Dobble rozkręci każdą imprezę. A słodkości przyciągnęły Pszczółki.


Żeby odbudować siły i uspokoić emocje w połowie zabawy na stół wjechał urodzinowy tort ;-)


Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam...Galaretkowy tort pochłonięty, więc trzeba wracać do zabawy. A że cukier pobudził energię dzieciaków padło hasło do zabaw ruchowych. Pogoda była cudowna więc impreza przeniosła się na zewnątrz.


Ruchowe szaleństwa na świeżym powietrzu...
Energia choć trochę rozładowana- można wracać do stołu. A na nim kolejne planszówki i drewniane konstrukcje.


Zręcznościówki, imprezówki :-)
A dla miłośników innych wrażeń drewniane kulodromy i nowoczesne łańcuszki domino do puszczania


Rodzice też mogli się zmierzyć sami ze sobą przeciwko metalowej łamigłówce- nikt nie został pokonany ;-)


Prawda, że zabawa była świetna? Wystarczy popatrzeć na uśmiechnięte twarze dzieciaków. 

Bardzo dziękujemy Centrum Gier Planszowych Felippe za zorganizowanie naszej Marysi super imprezy urodzinowej. Paniom animatorkom- Pani Agnieszce i Pani Oli- dziękujemy za cierpliwość, elastyczność i niesamowitą umiejętność okiełznania iście wulkanicznej energii dzieciaków. Gorąco polecamy to miejsce i organizowane przez nich spotkania. To były i będą niezapomniane 8 urodziny naszej Marysi. 

2 komentarze:

  1. Mam pytanie: w Centrum Gier Planszowych Felippe można przyjść i pograć na miejscu (stoliki to sugerują...)?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Myślę, że nikt nie będzie w tym widział problemu. A tak polecając dalej to niemal w każdą sobotę od 15:00 odbywają się tzw luźne soboty czyli można sobie przyjść i pograć w proponowane na każdym spotkaniu gry ale i cokolwiek innego co przyciągnie wzrok z półki gier do prezentacji. A mają bogatą półeczkę. To prawdziwi pasjonaci a nie tylko sklep z grami.

      Usuń