poniedziałek, 8 czerwca 2015

SYLVION: co skrywa pudełeczko? (foto unboxing)

Z-Man Games zachwyca mnie wykonaniem swoich gier. A seria jak z sennych omamów, w skład której wchodzi gra którą chcę Wam dziś przybliżyć naprawdę przyciąga wzrok. Niecodzienne wnętrze pudełka, chwytliwe ilustracje- to wszystko i wiele więcej znajdziecie w zgrabnym pudełeczku SYLVIONA. Zatem wybierzcie się ze mną w fotograficzną podróż po zawartości gry.


Klimatyczny rysunek na froncie pudełka działa na wyobraźnię...

Zielony las, mnóstwo drzew, mieszkające wśród nich zwierzęta i wielkie, czerwone zagrożenie...ogień! Oj chyba będziemy musieli stoczyć walkę z tą potężną siłą... A co będzie naszym orężem? Zobaczmy zaglądając do pudełeczka. 

No to do dzieła!


Otwieramy pudełeczko i ...


... naszym oczom ukazuje się walka ognia z lasem. Zagłębiając się docieramy do książeczki z instrukcją a pod nią ukryte są najważniejsze skarby- karty i klimatyczna figurka.

Prawda, że wnętrze pudełeczka i znajdujące się w nim elementy przyciągają wzrok? Oj tak, działają na wyobraźnię.

No to przyjrzyjmy się bliżej tym skarbom:

1. KARTY

Jeszcze ofoliowane karty do gry

W pudełku znajdziemy 3 ofoliowane stosiki z kartami. Wśród nich mamy:

 • 64 Karty Lasu- składa się na nie 16 kart drzew, 16 kart fontanny i 32 karty zwierząt, każda z nich o różnej mocy

Karty Sylvan czyli Karty Lasu

 • 64 Karty Spustoszenia- składają się na nie 32 karty żywiołów i 32 karty wsparcia
Karty Ravage czyli Karty Spustoszenia
 • 16 Kart Płomiennych Żywiołów
Blazing Elemental Cards czyli Karty Płomiennych Żywiołów
 • 12 Kart Obramowania dwustronnych z kwiecistym przodem i tyłem obrazującym spustoszenie
Edge Cards czyli Karty obramowania

W pudełku znajdziemy także dwa dodatki (rozszerzenia) do gry:
 • NADZWYCZAJNE OSIĄGNIĘCIA I ZDRADY- w skład tego dodatku wchodzi 16 kart: 8 kart zdrady  i 8 kart nadzwyczajnych wyczynów/osiągnięć.

 • ŻYWIOŁY- dodatek ten tworzy 16 kart, po 4 karty następujących żywiołów: wulkan, kamienisty deszcz, kwaśne jezioro i tornado.


2. KSIĄŻECZKA Z INSTRUKCJĄ

Bardzo kolorowa 32 stronicowa książeczka z instrukcją do gry przypominająca do złudzenia książeczki z płyt CD.

Szybki rzut oka na wybrane strony z książeczki będącej instrukcją do gry
3. ŻOŁNIERZ SPUSTOSZENIA

Specjalny, klimatyczny pion obrazujący żołnierza spustoszenia. Ma swoje specjalne miejsce w wyprasce znajdującej się w pudełku.

Żołnierz spustoszenia

Ot i cała tajemnica zawartości pudełka z grą SYLVION

Sylvion w całej okazałości

Wykonanie Sylviona robi wrażenie, oj robi. Piękne i klimatyczne rysunki na kartach do gry, bardzo klimatyczny pion żywiołu spustoszenia, bardzo kolorowa książeczka z instrukcją. A nade wszystko niesamowity sposób docierania do zawartości wypraski. Klimat zbudowany...

Ale czy odnajdziemy ten klimat walki żywiołów podczas gry? Czy poczujemy się jak ratownicy lasu przed żarłocznymi złymi siłami ognia? Jeśli chcemy się o tym przekonać nie mamy innego wyjścia jak tylko zasiąść do gry. Jak stoczymy walkę z żywiołami w recenzji zdamy Wam relację kto wygrał- żywioły ognia czy zielone siły lasu. Wyglądajcie recenzji.

4 komentarze:

 1. Żołnierz spustoszenia kojarzy mi się troszkę z Kotem Łoskotem. Może to przez to, że mieszkam z dwoma kotami, które potrafią sporo spustoszenia siać :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hm... kocich podobieństw w tym czerwonym ogniku nie dostrzegam. Ale rzeczywiście kluczem może tutaj być czynność spustoszenia :-)

   Usuń
  2. Bardziej chodzi mi o to że też świetnie nadaje się na brelok :) Szkoda tylko że w "Myszkach" takiej ładnej wypraski nie było :)

   Usuń
  3. No tak, brelok byłby fajny. Z-Man Games ma teraz takie piękne wydanie sennej trylogii. Wypraska przednia. Uwielbiam takie inne, klimatyczne.

   Usuń