niedziela, 16 grudnia 2018

Świeżutkie nowości Foxgames - informacja prasowa.

Koniec roku już blisko, ale Wydawnictwo FoxGames nie zwalnia tempa. Na półkach znajdziecie już kolejne gry i komiksy paragrafowe z logo liska.

Więcej szczegółów znajdziecie w poniższej informacji prasowej.

Smart Domino

Użyj kolorowych klocków, aby stworzyć figurę pasującą do tej, która pojawi się na karcie. Bądź szybszy od pozostałych graczy! Zwycięzcą zostanie ten gracz, który jako pierwszy, za pomocą swoich klocków, odwzoruje figurę z wylosowanej karty. 

Ćwicz refleks i spostrzegawczość poprzez zabawę! Dzięki kilku poziomom trudności Smart Domino pokochają zarówno młodsi, jak i starsi.

Premiera: 28 listopada
Wiek graczy: 6+
Liczba graczy: 1-4
SCD: 99,99 PLNThe MindThe Mind to karciana gra kooperacyjna, w której gracze muszą dotrzeć do 12 poziomu, żeby wygrać. Na każdym z nich, każdy z graczy otrzymuje liczbę kart zgodną z aktualnym etapem. Na „trzy cztery” rozpoczynają zagrywanie kart, które muszą padać na stół jedna po drugiej, w kolejności rosnącej. Ale, ale… Nie możemy się przy tym porozumiewać w żaden sposób, czy to werbalny czy niewerbalny. Jak więc wygrać? W tym kryje się cała magia! 

Gra została nominowana do Spiel des Jahres 2018!

Premiera: 3 grudnia
Wiek graczy: 8+
Liczba graczy: 2-4
SCD: 44,99 PLN
To jest napad!

Czy zostaniesz największym złodziejem wszechczasów? 

Elliot wyszedł z więzienia i pracuje na stacji benzynowej należącej do jego ojczyma. Ty jako początkujący bandyta decydujesz się okraść to miejsce… i nie ma co owijać w bawełnę, nie wypadasz najlepiej. Na szczęście Elliot decyduje się nauczyć Cię podstaw tego zawodu, pod warunkiem, że udowodnisz swoją wartość. Wybieraj miejsca włamań, uważnie dobieraj ekwipunek i rozwijaj swe umiejętności, aby stać się największym gangsterem USA.

Premiera: 28 listopada
Wiek graczy: 16+
SCD: 34,99 PLN

Hokus i Pokus

Domek z piernika, ubrana na czerwono dziewczynka, siedmioro dzieci, które zabłądziły w lesie. A jeśli te znane bajki skrywają tajemnice, które trzeba wyjaśnić? 

Hokus i Pokus to dwójka dzieci, w które będziesz mógł się wcielić i przeżyć niesamowitą przygodę. Wybierz swoje magiczne zwierzę, rozwiąż zagadki, zdobądź pożywienie dla bajkonów… Postaraj się wykonać swoją misję: odnajdź dwoje zaginionych dzieci. Twój sukces zależeć będzie od decyzji, które podejmiesz, bo tutaj bohaterem jesteś Ty!

Premiera: 28 listopada
Wiek graczy: 8+
SCD: 34,99 PLN


Na którą pozycję ostrzycie sobie ząbki? My na radarze mamy Smart Domino. Za jakiś czas możecie się spodziewać recenzji :-)

Informacja prasowa Wydawnictwa Foxgames.
Treść i zdjęcia są własnością Wydawnictwa. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz