wtorek, 24 kwietnia 2018

Mega kwiecień, mega wieści od Portalu - informacja prasowa.

Mamy dla was tonę nowości - premiery wspaniałych gier, zapowiedzi kolejnych tytułów, mnóstwo ciekawych filmików do obejrzenia. Jest z czym się zapoznawać!Premiera Decrypto!


11 kwietnia miała miejsce premiera długo wyczekiwanej planszowej gry, która zwojuje każdą imprezę - Decrypto!

Nie możemy się doczekać, aż sięgnięcie po ten tytuł, sformujecie swoje drużyny i staniecie w szranki o miano najlepszych łamaczy szyfrów. Zabawa w skojarzenia dawno nie była taka satysfakcjonująca!

Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszamy do naszego sklepiku!

Rozgrywka na żywo w Decrypto - Portal Games Vs Recenzenci


Możecie przekonać się o tym na własne oczy, zamiast wierzyć nam na słowo. Portal Games rzucił wyzywanie. Na pojedynek odpowiedział Geek Factor, Po-Gra-My, Sterta Gier i Angry BoardGamer, czyli kwiat polskiej sceny recenzenckiej.

Materiał powstał na tegorocznym Portalconie.

Jak grać w Decrypto?


Jeśli jeszcze nie słyszeliście o Decrypto, nie bójcie nic. Powyższe video wszystko wam wyjaśni.

Premiera Zombicide


Horda zombie w klimatach średniowecznego fantasy ruszyła do sklepów! 11 kwietnia miejsce miała premiera sklepowa wielkiej gry planszowej Zombicide: Czarna Plaga!

W ramach naszego Programu Wsparcia Sprzedaży Detalicznej, gra będzie do nabycia tylko na miejscu, w sklepach stacjonarnych, aż do ogólnej premiery gry 13 czerwca! Fanów tłuczenia zombie mieczami i czarami, którzy nie mają po drodze do sklepu z grami zapraszamy do naszego sklepiku!

Chcecie dowiedzieć się o grze więcej? Wejdźcie na oficjalną stronę gry!


W poniedziałek 16 kwietnia o godzinie 16:00 ekipa Portalu stanęła do walki o wolność i zachowanie własnych mózgów we własnych głowach! Zajrzyjcie na nasz kanał Portal Games PL na YouTubie, aby obejrzeć stream z rozgrywki!Zapowiedź - Zamki Caladale


Cóż można powiedzieć o Zamkach Caladale? To śliczna gra o budowaniu swojego własnego zamku, która spodoba się nie tylko młodszym odbiorcom. Nie pozwólcie, aby przeszła wam koło nosa - premiera Zamków Caladale już 18 kwietnia!

Przeczytajcie, co o grze ma do powiedzenia Marek: 

"Długo zastanawiałem się w jaki najkrótszy sposób mógłbym opisać doświadczenie jakie towarzyszy nam przy budowie tych śmiesznych, powyginanych we wszystkie strony zamków.

Zacznijmy od tego co jest dla mnie ważne w grze Zamki Caladale. Na zwracam uwagę na to, aby mój zamek wyglądał przepięknie - staram się by jego konstrukcja była solidna, bez żadnych luk czy słabych stron.

I nagle zdaję sobie sprawę, że jednak mi to nie wychodzi. W moich murach są dziury, baszty rosną w bok, a cały kamienny zamek przeplata się z konarami drzew. Dokładam kolejne kafle, a wieże strażnicze nabierają coraz bardziej komediowego kształtu.

Kształtu, który mnie relaksuje. Nie czuję presji, nie czuję rozczarowania, że mój zamek nie wygląda jak twierdza nie do zdobycia. Zamiast tego czuje się jak po kilkunastu minutach wygodnego leżakowania na świeżym powietrzu z dobrym koktajlem w dłoni.

Jakie uczucia budzą we mnie Zamki Caladale? Z całą pewnością relaksu. Jest to jedna z tych gier, które działają na mnie odprężająco. Pozwala mi zamknąć się w moim bajecznym zamku, wyglądającym jak pomysł zwariowanego architekta. Ale z całą pewnością wyluzowanego architekta."


Wystawa Światowa 1893 - Rozgrywka na żywoW ostatni poniedziałek też graliśmy na żywo w grę. I była to Wystawa Światowa 1893. Zapis transmisji możecie obejrzeć na naszym kanale Portal Games PL na YouTubie. Możecie zobaczyć nie tylko samą rozgrywkę - Ignacy po kolei tłumaczy wszystkie zasady, także traktujcie to video jako How to Play!

Dowiedz się więcej o grze Wystawa Światowa 1893 klikając tutaj.


SteamRollers: Maszyny Parowe - Jak grać?


Na początku kwietnia premierę miało SteamRollers: Maszyny Parowe. Z powyższego filmiku dowiesz się, jak stworzyć własne imperium kolejowe i wyprzedzić konkurencję w zdobywaniu zleceń transportowych! Wybierz jedną z dostępnych kości i zdecyduj się na jedną z akcji: narysuj tor na swojej planszy gracza albo przewieź towary pomiędzy miastami. Możesz też ulepszyć lokomotywę, by transportować towary na większe odległości albo wybrać kafelek Akcji i skorzystać z jego unikatowej zdolności. Efektywny rozwój firmy oraz przewóz jak największej liczby towarów to klucz do wygranej.

Dowiedz się więcej o grze SteamRollers: Maszyny Parowe klikając tutaj.


Zapowiedź - Artefakty Obcych: Odkrycia


Rozszerzenie Odkrycia do gry Artefakty Obcych będzie miało swoją premierę już w przyszłym tygodniu! Podróżuj ku krańcom znanego ludzkości kosmosu, gdzie skrywają się nieprzebrane bogactwa. Dodatek zawiera nowy, tajemniczy zasób obcych, który pozwoli ci zyskać przewagę nad przeciwnikami. Wykorzystuj nowe technologie, buduj nowe statki i poszukuj tajemniczych artefaktów - twoja droga do dominacji galaktyki trwa!

Portal Gamers na Pyrkonie!


Poszukujemy wolontariuszy do pomocy podczas Pyrkonu (18–20 maj 2018)! 
Nie wahaj się zgłosić! Napisz maila na adres iwona@portalgames.pl o temacie "Portal Gamers - Pyrkon" i zawrzyj w nim informacje o swojej dostępności oraz tytułach Portalu, które znasz. Mnóstwo grania, wspaniałych ludzi i satysfakcji gwarantowane!

Informacja prasowa Wydawnictwa Portal.

Treść i zdjęcia są własnością Wydawnictwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz