wtorek, 1 sierpnia 2017

Być jak... - konkurs z japońską grą w roli głównej: ROZWIĄZANIE

Kto by pomyślał, że koniec lipca będzie taki gorący. Zarówno w tym meteorologicznym sensie jak i w odniesieniu do rozwiązania naszego konkursu z japońską grą w roli głównej.


Ogłaszając konkurs nie sądziliśmy nawet, że otrzymamy aż tyle odpowiedzi. A wpłynęło do nas blisko 70 pomysłowych nazw określających fana planszówek po japońsku. Padały takie odpowiedzi jak np: Planszi-Pan, Kosimitemeple, Nobotaki Heksama, Pionkami Posuwa, Nieje Bogra i wiele, wiele innych.

Nie da się ukryć, że wybór mieliśmy trudny. Oj trudny. Kilka odpowiedzi nam się bardzo spodobało. Ale zwycięzca mógł być tylko jeden. 

I tak po burzliwej naradzie zacne grono redaktorskie naszego bloga zdecydowało, że nagroda (czyli klimatyczna Kanagawa) trafi do osoby, która wymyśliła, że fan planszówek po japońsku to : Comitam Jatugram. Autorem tego pomysłu jest Kenyguru.

Zwycięzcy gratulujemy i prosimy o przesłanie swoich danych adresowych (lub wskazanie pasującego paczkomatu) na adres mailowy dedykowany konkursom na naszym blogu, czyli: konkurs.bnwc@gmail.com.

Sponsorem konkursu była Księgarnia Gandalf, której to jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przekazanie nagrody.

Gandalf

1 komentarz: