sobota, 16 lipca 2016

Nowe gry pod skrzydłami Vertimy.

W ofercie Vertimy gry dla prawdziwych drapieżców! Skracamy paznokcie, zdejmujemy obrączki, robimy miejsce na stole, a wszystko po to, by obudzić w sobie drapieżnika!

W ofercie Vertimy od kilku tygodni jest gra, która opowiada o odwiecznej walce stada ptaków ze świniami! Tylko uważaj – nigdy nie możesz zaatakować sam, w końcu w stadzie siła. I uważaj na jajka! Czy będziesz świnią, czy ptakiem – broń ich za wszelką cenę! 
A jeśli będzie Ci mało emocji wypróbuj grę Gobbit, w której raz będziesz przyjmował rolę atakującego drapieżnika próbującego pożreć uciekającą ofiarę, a już za chwilę sytuacja może się odwrócić i to Twoim zadaniem będzie ochronić się przed atakiem.

Gobbit i Gobbit Angry Birds to jednak nie tylko nowe gry w ofercie Vertimy. To także początek współpracy z francuskim wydawnictwem Morning Players. Dzięki niej do polskich graczy trafi także oczekiwana już gra Scythe oraz inne gry tego dystrybutora na przykład Viticulture EE.


W lipcu natomiast do sprzedaży powróci bestseller wydawnictwa PHALANX, czyli gra Boże Igrzysko: Magnaci! Jej pierwszy nakład został ufundowany przez użytkowników portalu Wspieram.to. Projekt zebrał prawie 60 tysięcy złotych, a wsparło go ponad 440 osób. Wspólnymi siłami udało się wydać grę planszową łączącą rozrywkę z nauką o niesamowitej historii naszej Ojczyzny - upamiętniając w ten sposób życie naszych przodków. 

Informacja prasowa wydawnictwa Phalanx. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz