piątek, 17 marca 2017

Portal Games ogłasza: Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa - informacja prasowa Wydawnictwa.

Portal Games ogłasza swoją pierwszą nowość na rok 2018. I to jaką nowośc. Wystrzałową!

Detektyw to kooperacyjna gra planszowa autorstwa Przemysława Rymera i projektu Ignacego Trzewiczka, która zabierze was do świata zbrodni i wymagających zagadek kryminalnych. 


Detektyw to gra w której scenariusze tworzą spójną historię przeznaczoną dla 1 do 4 graczy. W pudełku z grą znajdziecie 5 scenariuszy, każdy z nich funkcjonuje jako osobna historia lub część jednej wspólnej kampanii. Gra będzie kombinacją fizycznych elementów oraz bezpłatnych elementów dostępnych online, które pozwolą graczom dokładnie badać i analizować wskazówki znalezione podczas rozgrywki. Gracze uzyskają dostęp do komponentów online na dowolnym, wybranym przez siebie urządzeniu.

Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa to klasyczne rozwiązywanie zagadek zamknięte w rozgrywce, osadzonej w XXI wieku, wprowadzające elementy internetowe oraz koncept czwartej ściany znany ze spektakli teatralnych.

"W Detektywie burzymy czwartą ścianę", tak o grze wypowiada się jej projektant Ignacy Trzewiczek. "Oferujemy w grze niesamowitą immersję, jakiej nikt inny dotąd nie zagwarantował. Gracze nie grają postaciami prowadzącymi śledztwo, to gracze prowadzą śledztwo. Posiadają wszystkie dostępne narzędzia XXI wieku. Mogą korzystać z wielu tajnych informacji prowadząc śledztwo, mogą sprawdzić fakty z drugiej Wojny Światowej, mając dostęp do tajnych dokumentów, aby zweryfikować zeznania świadków. W Portalu tworzymy gry, gry które opowiadają historię i tym razem ponownie mamy niezwykłą historię do opowiedzenia."

Zwiastun gry Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa


Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa będzie dostępna na rynku w 2018r. Gra zawiera 5 scenariuszy do zbadania dla graczy wraz z wysokiej jakości komponentami. Cena wraz z ostateczną listą komponentów zostanie podana w późniejszym czasie.

Więcej informacji znajdziecie wkrótce na stronie internetowej  Wydawnictwa Portal http://portalgames.pl

Informacja prasowa Wydawnictwa
Treść informacji, zdjęcia i film są własnością Wydawnictwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz