wtorek, 13 grudnia 2016

Wydaj swoją grę z Galaktą - informacja prasowa

Myśleliście kiedyś o tym, żeby zaprojektować swoją grę? Teraz dzięki konkursowi organizowanemu przez Wydawnictwo Galakta marzenie może stać się rzeczywistością. 

Galakta, zgodnie z coroczną tradycją, organizuje kolejną edycję konkursu dla projektantów gier planszowych. Jeśli kiedykolwiek myślałeś o wydaniu własnej gry, ale projekty chowałeś do szuflady – teraz nadarza się okazja, żeby wykorzystać swoją pasję i wygrać wspaniałe nagrody.


Swoje prototypy można nadsyłać do wydawnictwa do połowy stycznia 2017. Nagrody przewidziane są w każdej z trzech kategorii tematycznych: science-fiction, fantasy i w kategorii dowolnej. Szczególnie interesujące dla Galakty są gry o średnim stopniu skomplikowania i czasie rozgrywki do 2 godzin. Jednak żaden projekt nie jest od razu skreślony – jeśli gra dobrze działa i daje dużo przyjemności z gry, na pewno zostanie wzięta pod uwagę.


Na stronie wydawnictwa znajdziecie wiele cennych wskazówek dotyczących projektowania gier na konkurs. Wystarczy wejść na stronę http://bit.ly/Konkurs_Galakta i tam zapoznać się z wytycznymi nadsyłania zgłoszeń. 


Informacja prasowa Wydawnictwa Galakta
Treść i zdjęcia są własnością Wydawnictwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz