środa, 7 grudnia 2016

Nowości w ofercie Galakty - informacja prasowa Wydawnictwa.

Wydawnictwo Galakta przekazuje kolejną porcję informacji o nowościach w swojej ofercie. Część dodatków już jest dostępna w sklepach a kolejne nowości jeszcze przed nami. Zobaczcie sami co takiego Wydawnictwo Galakta dla nas przygotowało. 

Listy z Whitechapel: Drogi szefie - rozszerzenie


Już niebawem do sprzedaży trafi nowe rozszerzenie Listy z Whitechapel: Drogi szefie. Dodatek wprowadza nowe figurki i trzy dodatkowe talie – karty podejrzanych, karty policjantów i karty potencjalnych ofiar. Każda z nich przedstawia prawdziwe postaci, które miały swój udział w historii morderstw w Whitechapel. Karty pozwolą, poza dopasowaniem poziomu trudności, na wprowadzenie zupełnie nowych opcji, opartych na ciekawych mechanikach.

Więcej informacji na stronie Galakty: http://bit.ly/drogiszefie

Museum Miskantonic - pierwsze rozszerzenie w cyklu Dziedzictwo Dunwich do gry Horror w Arkham: LCG.


Na pierwszy kwartał 2017 r. planowana jest premiera Muzeum Miskantonic, pierwszego rozszerzenia w cyklu Dziedzictwo Dunwich do gry Horror w Arkham: LCG. Dodatek wprowadza karty korytarzy i ekspozycji Muzeum Miskantonic oraz 26 nowych kart graczy o poziomach 0-2. Karty pomagają odblokować Talenty i Taktyki, wzbogacić badaczy o dodatkowe Informacje lub mogą zostać użyte jak Przedmioty. Dają wiele możliwości zużytkowania punktów doświadczenia; niektóre z kart dostosowują się do sposobów pozyskiwania i wydawania punktów doświadczenia przez gracza. 
Więcej informacji na stronie wydawnictwa: http://bit.ly/Miscatonic

Star Wars: Przeznaczenie


Przypominamy o możliwości zakupu zestawów startowych i zestawów dodatkowych do gry kolekcjonerskiej Star Wars: Przeznaczenie. Zestawy podstawowe są dostępne w wersji dla Bohaterów z Rey oraz Złoczyńców z Kylo Renem – każdy zawiera po 9 kości i 24 karty. Zestawy podstawowe można rozszerzać i dostosowywać do indywidualnych potrzeb zestawami dodatkowymi, zawierającymi 5 nowych kart i 1 specjalną kość. Na stronie Galakty zostało także opublikowane pełne Kompendium zasad, z którym można się zapoznać pod tym adresem: http://bit.ly/KompendiumZasad

Wiek złodziei


Wiek złodziei jest już na sklepowych półkach! Można go znaleźć w dobrych sklepach z grami w całej Polsce. Wiek złodziei to gra dla 2-4 graczy, z których każdy wciela się w złodzieja z unikalnymi zdolnościami i arsenałem pomysłowych wynalazków. Celem gry jest zdobycie Klejnotu Cesarzy, nie dając się złapać strażnikom, i opuszczenie murów miasta, zanim wszystkie bramy zostaną zamknięte. Nie będzie to łatwe, bo po kradzieży Klejnotu straż wzmaga swoją czujność, a inni złodzieje nie przepuszczą okazji, by wykraść Klejnot Cesarzy koledze po fachu. Więcej o najnowszej grze Galakty pod adresem: http://bit.ly/WiekZlodziei_pl

Informacja prasowa Wydawnictwa Galakta
Treść i zdjęcia są własnością Wydawnictwa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz