wtorek, 20 grudnia 2016

Start Naszej Księgarni na rynku gier planszowych - informacja prasowa.

Jakiś czas temu planszówkowy światek obiegła wieść, że na rynek gier wchodzi nowy gracz. I to nie byle jaki! Bowiem wszystkim miłośnikom dobrej książki nie trzeba przedstawiać Wydawnictwa Nasza Księgarnia. Świetne tytuły, rewelacyjna jakość wydania... - to tylko część cech charakterystycznych tej marki. 

A potem padła wieść, że na czele działu gier planszowych Naszej Księgarni stanie Jarosław Basałyga. Nazwisko - marka samo w sobie. Nam miłośnikom planszówek świetnie znane choćby z Egmontu, Trefla czy FoxGames. Kibicowaliśmy więc udanemu startowi i wyczekiwaliśmy kolejnych wieści. I oto są - przed Wami pierwszy z postów o tym, co dla nas graczy szykuje Nasza Księgarnia. Zaczynamy w iście hitchcockowskim stylu a potem napięcie będzie tylko rosło...

„WINDZIARZ” W NASZEJ KSIĘGARNI!

Już dziś możemy ogłosić światu wieść, że do działu gier NK dołączył Michał „Windziarz” Szewczyk, którego gracze znają z podcastu Gradanie Znadplanszy. Michał jest szefem sekcji gier planszowych Lubelskiego Stowarzyszenia Fantastyki „Cytadela Syriusza”, organizatorem cotygodniowych spotkań planszówkowych „24 h na planszy”, Falkonu i spotkań planszowych dla dzieci i młodzieży w województwie lubelskim. Poza tym współorganizował wszystkie edycje Festiwalu Boardmania Lublin, współpracował z wydawnictwem Bomba Games i portalem paradoks.net.pl oraz współtworzył grę „Witkacy”. Obecnie jest redaktorem w „Kurierze planszowym”.


Michał będzie brać udział w procesie selekcji gier i przygotowywaniu polskich edycji. Gracze będą mieć okazję spotkać go podczas targów i festiwali gier, na których obecne będzie Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA.

Nas ta informacja szczególnie ucieszyła bowiem Windziarz to nasz lubelski ziomek. Wiele dobrego robi dla promocji planszówkowej pasji w Lublinie i nie tylko. Trzymamy więc kciuki za jego karierę w szeregach Naszej Księgarni.

Wspomniałam już, że ta emocjonująca wiadomość to dopiero początek informacji prasowych z Naszej Księgarni. W kolejnych postach zdradzimy Wam bowiem więcej szczegółów na temat poszczególnych tytułów. Dziś tylko dodamy, że premierę pierwszych gier Nasza Księgarnia zaplanowała na 1 lutego. Będą to 4 gry, wszystkie wydane w bardzo poręcznych pudełkach, dzięki czemu łatwo będzie zabrać je na wyjazdy oraz spotkania rodzinne i z przyjaciółmi. A właśnie podczas tego typu spotkań wszystkie one doskonale się sprawdzą: mają łatwe zasady, instrukcje są krótkie i przejrzyste. Kolejne nowości NK wyda w marcu – mamy nadzieję, że już niebawem dowiemy się o nich coś więcej. 

O poszczególnych tytułach z lutowych premier będziecie mogli więcej poczytać w kolejnych postach na naszym blogu. Zapraszamy więc do zaglądania do nas i śledzenia wieści z Naszej Księgarni. 

Informacja prasowa Wydawnictwa Nasza Księgarnia.
Treść i zdjęcia są własnością Wydawnictwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz