piątek, 1 grudnia 2017

Czółko - imprezowa nowość linii 2 Pionki - informacja prasowa.

Portal Games, w imieniu linii 2 Pionki ma przyjemność przedstawić szybką, łatwą lekką i przyjemną grę imprezową - Czółko. Gra to wspaniały prezent na święta, gdzie będzie okazja zagrać wraz z całą rodziną!


Czółko to kultowa gra towarzyska w wersji karcianej! Powstała na podstawie aplikacji mobilnej o tej samej nazwie, stworzonej przez Simplicity Games. W pudełku znajdziecie 4 kategorie kart, 15 trybów rozgrywki, w tym tryb Dziobaka, i nowość - wariant Bombowy!

Czółko jest idealną pozycją, by szybko rozruszać każdą imprezę. Zbierz znajomych, przyjaciół, rodzinę i urządźcie sobie istne kalambury wykorzystując mnóstwo podzielonych na kategorie haseł. Wykorzystajcie własne czółka jako planszę do gry, a reszta graczy pomoże wam odgadnąć, co też wam na głowie chodzi!


Do dyspozycji będziecie mieli pokazywanie, opowiadanie, śpiewanie, wszystko, co też wam w duszy gra. Podstawową rozgrywkę skomplikują wam dodatkowe zabawne tryby zgadywania, a jakby tego było mało, Czółko dostarczy wam prawdziwych eksplozji śmiechu dzięki regule bomby - haseł zabronionych.


Wiek: 10+

Liczba graczy: 2-8
Czas rozgrywki: 30 minut


Informacja prasowa Wydawnictwa Portal (linia 2 Pionki)
Treść i zdjęcia są własnością Wydawnictwa.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz