sobota, 22 kwietnia 2017

Nowości w portfolio Wydawnictwa Egmont Polska - informacja prasowa.

Kto z nas nie lubi nowości??? Ja nie znam takiej osoby, która nie czeka na nową grę. A Wydawnictwo Egmont Polska rzuca na rynek kolejne fajne, rodzinne tytuły.

Co to takiego? Zobaczcie sami. Przed Wami sporo informacji o 3 nowościach tego wydawnictwa. 

Na ratunek! czyli kolejna "Dobra gra w dobrej cenie". 

Wydawnictwo Egmont Polska kontynuuje bestsellerową serię rodzinnych gier planszowych „Dobra gra w dobrej cenie!”. To cykl pomysłowych i emocjonujących planszówek, w niezwykle atrakcyjnej szacie graficznej oraz bardzo przystępnej cenie, przygotowanych specjalnie dla tej serii przez polskich autorów. Już 22 lutego 2017 roku do sprzedaży trafi nowy tytuł w cyklu – „Na Ratunek!”. 


Pożar! Kolizja! Napad! W grze „Na ratunek” gracze wysyłają swoje pojazdy ratunkowe do różnych wypadków. Za każdą udaną akcję zdobywają punkt zwycięstwa. Muszą się jednak wystrzegać fałszywych alarmów. Gdy zdobędą ich zbyt dużo, odpadną z gry! Wygra gracz, który jako ostatni pozostanie w grze lub zdobędzie najwięcej kafelków – punktów zwycięstwa. Gracze ćwiczą pamięć 
i spostrzegawczość, a przy okazji uczą się, jak reagować w niebezpiecznych sytuacjach.

Autorami tytułu „Na Ratunek!” są Stefan Kołecki i Maciej Szymanowicz, który po raz kolejny potwierdza swoim warsztatem i przygotowanymi ilustracjami atrakcyjność gry. Seria „Dobra gra w dobrej cenie!” to cykl ciekawych, rozwijających rodzinnych gier planszowych, do których z przyjemnością się wraca. „Na Ratunek!”, jak i każdy z pozostałych tytułów dostarcza wielu niezapomnianych chwil graczom w wieku już od 5 lat. Gry z tej serii posiadają zasady łatwe do opanowania a równocześnie zapewniające wielkie emocje. Rodzice z pewnością docenią fakt, że każda gra z tej serii rozwija inne umiejętności młodych graczy: znajomość kolorów i kształtów, wyobraźnię przestrzenną, pamięć i spostrzegawczość, znajomość liter i podejmowania szybkich decyzji. W cyklu ukazało się już trzynaście tytułów, każdy z nich w bardzo atrakcyjnej cenie 19,90 zł. Wśród nich m.in.: „Co słychać na farmie?”, „Drapacze chmur”, „Kosmiczna misja”, „Słowostworki”, „Wyprawa do dżungli”, czy „Znikające ciasteczka”.


NA RATUNEK!
Seria: Dobra gra w dobrej cenie!
Gra planszowa dla 2-4 graczy 
Wiek: 5-105 lat
Autor: Stefan Kołecki
Ilustracje: Maciej Szymanowicz
Sugerowana cena: 19,90 zł
Format: 12,5x19,5x4  (cm)

Kolorowa zabawa w robienie porządków czyli Tomcio i wiosenne porządki

Nowa gra z serii „Zagraj ze mną”!
Mogą grać już 3 letnie dzieci!
Najwyższej jakości drewniane elementy!Tylko spójrzcie, jaki bałagan! Nic nie leży tam, gdzie powinno. Musimy jak najszybciej uporządkować te przedmioty. Jednak gdzie co powinno się znaleźć? Czy gumowa kaczuszka może stać na talerzu obok owoców? Na pewno nie! Na szczęście, z pomocą już spieszy nasz mały przyjaciel Tomcio!
Wiosenne porządki to wesoła gra rodzinna. Najmłodsi gracze będą ćwiczyć rozpoznawanie kształtów i kolorów, a także nabierać nawyku sprzątania po sobie. 


Liczba graczy: 2-4 osób
Wiek graczy: 3+
Sugerowana cena det.:  89,90 zł (brutto)
Format: 24,5 x 24,5 x 6
Premiera: 19.04.2017

Gra rodzinna szybka jak lokomotywa czyli Polska Luxtorpeda

Bardzo proste zasady!
98 efektownych ilustracji!
Gra na pamięć i refleks!


Gracze wykładają kolejne karty z różnych kategorii (np. Polskie zwierzęta, Pojazdy, Krajobrazy czy Sławni Polacy) i muszą zapamiętać ich położenie na stole. Cały czas pojawiają się nowe karty, a niektóre są zabierane, więc łatwo się pomylić, co wywołuje wiele emocji i salwy śmiechu.
W grze występują różne obiekty, postacie i wydarzenia nawiązujące do polskiej kultury i historii. Jednak żeby wygrać, nie trzeba ich znać, tutaj liczą się dobra pamięć i refleks.
Jest to jedna z najlepszych gier imprezowych, przy której świetnie będą bawić się młodsi i starsi gracze.
Pudełko zawiera wersję podstawową, w którą mogą grać nawet pięcioletnie dzieci oraz rozszerzenia dla starszych lub bardziej doświadczonych graczy.

Liczba graczy: 2-8 osób
Wiek graczy: 6-106 lat
Sugerowana cena det.:  49,90 zł (brutto)
Format: 20 X 20 X 5 CM
Premiera: 11.04.2017

Przyznajcie się na którą z tych 3 gier cieknie Wam ślinka? U nas zdania są podzielone. Starszyzna wyciąga rączki po Luxtorpedę a najmłodsza latorośl ostrzy zęby na słodkiego Tomcia. A jak to wygląda u Was? Zdradźcie swoich faworytów w komentarzach. 

Informacja prasowa Wydawnictwa Egmont Polska
Treść i zdjęcia są własnością Wydawnictwa. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz