piątek, 13 maja 2016

NIEZBĘDNIK BOHATERA czyli dodatek do gry Boss Monster.

Jesienią zeszłego roku na polskim rynku za sprawą krakowskiego wydawnictwa Fabryka Kart Trefl pojawiła się iście pixelowa gra Boss Monster. Mieliśmy okazję nie raz w nią zagrać i podzielić się naszymi wrażeniami w recenzji. Z tegoroczną wiosną rozkwita natomiast dodatek do tej gry czyli Niezbędnik bohatera. 

Premiera dodatku do gry "Boss Monster" odbędzie się podczas imprezy Pixel Heaven 3-5 czerwca w Warszawie.Rozszerzenie "Niezbędnik bohatera" wprowadza do gry karcianej "Boss Monster" nowość − karty przedmiotów, które zmieniają bohaterów w prawdziwe maszyny do expienia. Pokonaj uzbrojonych po zęby śmiałków, ograb ich z przedmiotów i zdobądź nowe ofensywne zdolności!​

Praca wre, "Niezbędnik bohatera" jest już w druku, wkrótce opuści fabrykę kart. Fanom niecierpliwie wyczekującym premiery dzięki uprzejmości wydawnictwa prezentujemy kilka nowych kart z dodatku.

Więcej informacji o grze "Boss Monster" znajdziecie  tutaj oraz w naszej recenzji

W związku z licznymi pytaniami graczy wydawnictwo przygotowało też uzupełnienie podstawowej instrukcji "Boss Monstera" : Zaawansowane zasady gry.

My nie możemy się już doczekać powrotu do pixelowego świata i przezywania kolejnych przygód - tym razem z wykorzystaniem Niezbędnika bohatera. Ale na taką okazję musimy jeszcze chwilę poczekać...

Informacja prasowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz