niedziela, 11 września 2016

„Gra pomyłek”, czyli kiedy Gamoń struga Bystrzaka! - informacja prasowa wydawnictwa Trefl Joker Line

Wakacje za nami ale to nie znaczy, że czas spotkań ze znajomymi, imprez i biesiad przy ognisku już bezpowrotnie minął. Ile jeszcze będzie okazji do rodzinnych czy towarzyskich spotkań? Kto to wie? 
Jedno jest pewne - w takich chwilach przyda się fajna gra imprezowa. A jeśli jeszcze jej rozmiar jest tak mały, że zmieści się nawet do kieszeni to już tylko idealnie.

Takie rozwiązanie przynosi nam wydawnictwo Trefl w linii Joker Line. Bowiem w nasze ręce trafia Gra pomyłek. A duet jej twórców gwarantuje niezłą zabawę. Chcecie się dowiedzieć więcej? Zapraszamy do lektury informacji prasowej wydawnictwa:

„Gra pomyłek”, czyli kiedy Gamoń struga Bystrzaka!

Czy wiesz, jakie fikcyjne stworzenie zieje ogniem? Myślisz, że to smok? A może… No właśnie! Sprawdź się w rozgrywce, w której prawidłowe odpowiedzi nie zawsze są właściwe, a absurdalne gwarantują sukces i dobrą zabawę! Gra pomyłek to gra na każdą okazję: do pubu, w podróż, na imprezę, na wieczór z rodziną i przyjaciółmi. 


Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów. Punkty zdobywa się, udzielając WŁAŚCIWYCH odpowiedzi na zadane pytania. Punkty można stracić, podając odpowiedzi NIEWŁAŚCIWE, czyli takie, które nie odpowiadają poleceniom. Oczywiście, to czy odpowiedź jest WŁAŚCIWA czy NIEWŁAŚCIWA zależy od konkretnej sytuacji, sami zobaczycie…

Gra zawiera dwa warianty rozgrywki – indywidualny i drużynowy. Żeby się dobrze bawić, potrzebujecie od 3−10 graczy w wieku powyżej 10 lat. 


Gra pomyłek jest dziełem dwóch francuskich autorów Bruno Cathala i Ludovic Maublanc. Za polskie wydanie tej gry odpowiada zespół Trefl JokerLine: www.trefl.krakow.pl oraz na facebook.com/TreflJokerLine

Zawartość opakowania: 50 kart, instrukcja.

Informacja prasowa wydawnictwa Trefl Joker Line.
Zdjęcia i treści są własnością wydawnictwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz