wtorek, 6 września 2016

Przedsprzedaż polskiej edycji Scythe wystartowała - informacja prasowa wydawnictwa Phalanx.

Phalanx kilka dni temu rozpoczął przedsprzedaż polskiej edycji SCYTHE, chyba najbardziej oczekiwanego tytułu w tym roku. Niesamowity świat i grafika Jakuba Różalskiego i pozycja w top 20 w rankingu BoardGameGeek.com oznaczają, że jest to gra warta uwagi każdego fana planszówek.


Przedsprzedaż to kilka unikatowych bonusów oraz obniżona cena gry:
- 20% zniżki od ceny detalicznej gry (349,95 zł),
- pakiet 8 unikatowych kart spotkań,
- pakiet 4 unikatowych kart celów,
- pakiet 6 unikatowych kart fabryki,
- unikatowy obraz Jakuba Różalskiego pt. “Pierwszy śnieg” z opisem i podpisem Autora, wydrukowany w formacie kartki pocztowej.


Unikatowe karty pochodzą z kampanii crowdfundingowej gry na portalu Kickstarter (tzw. stretch goals) i nie trafią do normalnej dystrybucji. Podobnie obraz Jakuba Różalskiego pt. “Pierwszy śnieg” -  jest kolekcjonerskim dodatkiem do gry, dostępnym wyłącznie w tej przedsprzedaży.
W tej konfiguracji będzie dostępnych tylko 200 gier, przedsprzedaż trwa w sklepie wydawcy (www.sklep.phalanxgames.pl).


Poza samą grę PHALANX wyda również pakiet polonizacyjny dla tych, którzy kupili angielską edycję gry. W środku znajdą się:
  • 2 książki z zasadami,
  • karta pomocy,
  • 10 kartonowych plansz (5 plansz graczy, 5 plansz frakcji)
  • 91 kart.


Zawartość pozwoli wymienić wszystkie językowo zależne angielskie komponenty gry na polskie (poza jej pudełkiem i kartą osiągnięć - achievment sheet). PHALANX dorzuca do nich również unikatowe karty promocyjne z kampanii crowdfundingowej oraz obraz “Pierwszy śnieg”. Pakietów przygotowano tylko 95, je również można nabyć w przedsprzedaży.

Informacja prasowa wydawnictwa.
Treść i zdjęcia są własnością wydawnictwa Phalanx

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz