piątek, 30 września 2016

Galaxy of Trian: New Order - zapowiedź kampanii na Kickstarterze.

CREATIVEMAKER jeszcze w tym roku chcą wystartować na Kickstarterze z kampanią nowej wersji gry Galaxy of Trian. Zapraszamy do lektury krótkiej informacji twórców gry. Grafiki robią wrażenie... 


Galaxy of Trian: New Order to dynamiczna gra kafelkowa, w której gracz przejmuję kontrolę nad jedną z ośmiu potężnych ras, walczących o kontrolę nad dziedzictwem Trian - antycznej rasy, która w trakcie swoich międzygalaktycznych podróży pozostawiła za sobą wiedzę i technologię, dotychczas niedostępną dla innych.


Sercem gry są piękne, dwustronnie ilustrowane kafle, z pomocą których gracze tworzą galaktykę pełną mgławic, układów planetarnych i obłoków gazu. Rozgrywka toczy się w systemie turowym, gdzie każdy gracz posiada zestaw jednostek które są umieszczone na karcie rasy. Zawiera ona wszystkie dostępne zasoby, które każdy gracz może użyć w trakcie rozgrywki: emisariuszy, stacje badawcze oraz bazy kosmiczne, statki klasy Łupieżca oraz Korweta oraz żetony umiejętności wzmacniające moce danej rasy. Przejmowane układy planetarne mogą być rozwijane na wyższe poziomy, a z mgławic wydobywamy cenne minerały wykorzystywane podczas używania umiejętności danej rasy. Dzięki Korwetom możemy blokować rozwój układów planetarnych przeciwnika i plądrować je z cennych zasobów. łupieżcy dzięki wbudowanym ekstraktorom dostarczają nam więcej minerałów z mgłąwic na których się znajdują. W grze zamiast punktów używana jest waluta - kosmiczne kredyty.
Celem gry jest zdobycie jak największej ilości kredytów.

New Order wprowadza dwa, ważne elementy w mechanice sprawiając, że rozgrywka jest jeszcze głębsza i bardziej ekscytująca.

Pierwszą z nich są unikalne zdolności rasowe. Każda rasa posiada swój własny zestaw niepowtarzalnych umiejętności. Dzięki temu, każda z ośmiu ras w grze ma swoje mocne i słabe strony, a ich wykorzystanie w trakcie gry ma kluczowe znaczenie dla dążenia do zwycięstwa.Drugą jest system walki. W każdym starciu o obszary w galaktyce walczymy za pomocą kości ataku oraz żetonów bojowych, które zdobywamy podczas gry. Dzięki nim wynik pojedynku nie zależy już wyłącznie od szczęścia (żetony zwiększają wynik rzutu kością lub pozwalają wykonać ponowny rzut). Nasze rzuty „boostują” również umiejętności rasowe jak i przewaga liczebna w obszarze o który walczymy.
W grze każdy gracz dysponuje 27 wysokiej jakości figurkami reprezentującymi jego zasoby. Idąc o krok dalej i jeszcze bardziej usprawniając czytelność na planszy, zaprojektowaliśmy wyjątkowy system łączenia figurek. Dzięki temu, plansza gry, nawet w późnym etapie rozgrywki nie tylko atrakcyjnie się prezentuje, ale także zachowuje doskonałą czytelność.Wersja kickstarterowa gry będzie zawierać:
  • 112 dwustronnie ilustrowanych kafli oraz drewniany stojak
  • 216 ręcznie projektowanych, szczegółowych figurek
  • 10 wysokiej jakości drukowanych woreczków do przechowywania elementów gry
  • 8 kart rasy
  • 8 kości ataku - dla każdej rasy po jednej
  • 60 tokenów z walutą
  • 22 żetony bojowe
  • 24 żetony umiejętności
  • 132 kryształy - 120 standardowe oraz 12 dużych kryształów


Pudło z grą będzie ważyć ponad 4kg!

To jednak nie wszystko. W trakcie kampanii, do odblokowania będą stretch goale, zawierające między innymi unikalne kości do gry oraz wyjątkowe, metalowy monety kredytów, które zastąpią standardowe tokeny z walutą.

Aby dowiedzieć się o starcie kampanii w imieniu zespołu CREATIVEMAKER zapraszamy do zapisania się do newslettera wydawnictwa co można zrobić tutaj: http://eepurl.com/chXbL9

Zachęcamy również do śledzenia profili społecznościowych:

Informacja prasowa zespołu CREATIVEMAKER
Treść i zdjęcia są własnością twórców gry. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz