sobota, 16 kwietnia 2016

Poszukiwacze przygód kontratakują! czyli "Niezbędnik bohatera"- rozszerzenie gry "Boss Monster"!

Król Artur z dumą dzierżył niezrównany Excalibur, rycerski Roland walczył Durendalem, a wojownicza Xena nie miała sobie równych, gdy chwytała za czakram. Niezłomny bohater i jego zabójcza broń mogą stworzyć niezapomniany duet. Kapitan Hak bez haka? Nigdy! Robin Hood? Zawsze z łukiem i strzałami. Kapitan Ameryka? Tylko z tarczą. Miecze i topory, magiczne pierścienie i kołczany pełne strzał, różdżki i talizmany - bez nich żywot bohaterów bywa krótki...

Swego czasu pisaliśmy o swoich wrażeniach dotyczących Boss Monstera, a tymczasem...

Już w czerwcu, na imprezie Pixel Heaven (3-5.06.2016, Warszawa), swoją premierę będzie miał "Niezbędnik bohatera",  wyczekiwany przez fanów dodatek do gry "Boss Monster". 

Rozszerzenie "Niezbędnik bohatera" wprowadza do gry karcianej "Boss Monster" nowość − karty przedmiotów, które zmieniają bohaterów w prawdziwe maszyny do expienia. Pokonaj uzbrojonych po zęby śmiałków, ograb ich z przedmiotów i zdobądź nowe ofensywne zdolności!


Upgraduj swoją grę i przenieś ją na wyższy level dzięki 20 kartom przedmiotów, 4 kartom wypaśnych komnat oraz 2 kartom czarów!

"Niezbędnik bohatera" jest rozszerzeniem do gry karcianej "Boss Monster" i nie może być używany samodzielnie. Jeśli więc ktoś z Was nie miał jeszcze okazji wcielić się w złego Bossa i czyhać na życie bohaterów w zabójczych podziemiach, to trzeba to szybko nadrobić i sięgnąć po podstawkę czyli Boss Monstera. Musimy przecież przygotować się do ostrego starcia z bohaterami w czerwcu ; )

Informacja prasowa Trefl Joker Line

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz