czwartek, 2 lipca 2015

To już 6 miesięcy za nami...

Jak ten czas leci. To już pół roku odkąd pojawił się nasz blog. 6 miesięcy minęło jak jedna chwila. To był dla nas szczególny czas - czas naszego wystartowania i rozwoju. Czas zdobywania Waszego zainteresowania, rozwijania naszej pasji, odnajdowania się w blogosferze.

źródło: https://pixabay.com/pl/para-silhouette-czas-zegar-sen-746546/

A teraz nadszedł czas na podsumowanie tego okresu:

 • Od początku istnienia bloga (czyli od 30 grudnia 2014r) opublikowaliśmy 73 posty.
 • Wśród naszych postów było: 31 recenzji gier, 13 unboxingów i 28 różnych postów o tematyce planszówkowej (wydarzenia, wieści,cykle postów o grach dla dwojga, ciekawe projekty itp).
 • Zdradzaliśmy Wam jak świętowaliśmy przy grach nasze rodzinne czy małżeńskie chwile (Sylwester, Walentynki, urodziny naszej Marysi, rodzinne szczególne spotkania).
Nasza kolekcja gier rozrosła się do ponad 150 pozycji. Jeszcze znajdujemy miejsca na nowe pudełka bo nie łudzimy się- takowe będą się jeszcze pojawiały. Tak, jesteśmy już uzależnieni i nawet się z tym nie kryjemy :-)


Odwiedziliście nas już przeszło 11 000 razy (robicie to ponad 2000-2500 miesięcznie). Dziękujemy i prosimy o jeszcze :-)

Wśród naszych czytelników jest duża grupa nowych osób ale 40-50% z Was (zależnie od różnych okresów naszego istnienia) jest z nami stale. 

Koniec czerwca był dla nas szczególnie szczęśliwy - udało nam się nawiązać kilka kontaktów, które już zaowocowały współpracą a na kolejne mamy nadzieję w przyszłości.  

Jakie mamy plany na najbliższy czas?

W związku z nawiązanymi współpracami pojawiła się u nas półka recenzencka a na niej kilka pozycji. Zatem w najbliższym czasie możecie się spodziewać recenzji kilku gier - świeżutkich tytułów pachnących totalną nowością i tych już troszkę obecnych na rynku.

W naszych głowach kłębi się mnóstwo pomysłów - będziemy je powoli ubierać w słowa i dzielić się nimi z Wami.

Dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom za zaglądanie do nas, komentarze pod naszymi postami na blogu i na naszym Fanpage'u na Facebooku. Dobrze wiedzieć, że gdzieś tam jesteście i czytacie nasze posty.

Zapraszamy do odwiedzania naszego bloga.


6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Ale bez Was to byłoby pisanie do wirtualnej szuflady. Dlatego się cieszymy, że jesteście, kibicujecie, komentujecie.Dzięki :-)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękujemy, bez Was i Waszych odwiedzin nie byłoby ich :-)

   Usuń
 3. Fantastycznie! Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy, powtarzam się ale bez Was (pasjonatów, planszówkowców, czytelników itp) to byłoby tylko pisanie do wirtualnej szuflady. Tym bardziej cieszymy się, że jest inaczej. Rzeczywistość przerosła marzenia jakie miałam w momencie zakładania bloga. Wiedziałam, że warto marzyć :-)

   Usuń