środa, 2 listopada 2016

Bruno Cathala Day - informacja prasowa.

Bruno Cathala - to nazwisko znają wszyscy miłośnicy planszówek. Charyzmatyczny człowiek, twórca wielu świetnych gier. My też lubimy jego gry i mamy ich sporo w naszej kolekcji. 

Dlatego, gdy Rafał Kociniewski - twórca serwisu Okiem PowerMilka - napisał do nas z zaproszeniem do włączenia się w akcję "Bruno Cathala Day" nie mogliśmy i nie chcieliśmy pozostać obojętni. Co to takiego będzie i kiedy? Zapraszamy do lektury informacji prasowej autora pomysłu. 
Bruno Cathala to ceniony i uwielbiany przez wielu autor gier planszowych, dlatego warto propagować jego twórczość. Chciałbym, aby w dniu urodzin Bruna Cathali, czyli 22 listopada, gracze z całego świata cieszyli się, grając właśnie w jego planszówki. I to głównie z tego względu organizuję akcję „Bruno Cathala Day”. Poza wspólną zabawą, w Internecie będzie „szalał” odpowiedni hashtag: #BrunoCathalaDay. Chciałbym, aby planszówkowicze umieszczali na swoich kanałach społecznościowych zdjęcia z tym hashtagiem, przy okazji pokazując, jaką radość dają gry tego autora. Akcji towarzyszyć będzie konkurs fotograficzny pt. “Mój ci on. Cathala w obiektywie”. Szczegóły konkursu będą dostępne niedługo na stronie Okiem PowerMilka. Przygotowania i postępy akcji będzie można obserwować na stronie internetowej Okiem PowerMilka oraz na profilu Facebooku. Zapraszam do wspólnej zabawy! 

Zatem do dzieła. 22 listopada planszówki autorstwa Bruna Cathali na stół. My już się zastanawiamy, które tytuły tego dnia pokażemy. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz