środa, 18 maja 2016

LAMOKRADY- autorska gra zapaleńców.

9 Maja ruszyła kampania na polakpotrafi.pl nowej polskiej gry Lamokrady. Mateusz, Anna, Sebastian i Aśka - pasjonaci, którzy stworzyli zespół MASA Games chcą pokazać, że da się wprowadzić na rynek autorską grę o ciekawej mechanice i pięknej szacie graficznej - bez korzystania z wielkich wydawnictw. 


Lamokrady to autorska gra karciana dla 2 do 6 osób. Dynamiczna rozgrywka trwa od 30 do 45 minut, podczas której Gracze zaganiają stadka Lam, Alpak lub Gwanako, za które otrzymują punkty. Mogą również podsyłać innym graczom Kaczki lub podbierać cenne zwierzęta za pomocą tytułowych Lamokradów! W tali znajduje się aż 150 kart z pięknymi ilustracjami.

Zobaczcie z resztą sami:

Lamokrady to świetny wybór zarówno dla wprawionych jak i okazjonalnych graczy. Jest lekką, imprezową karcianką, doskonałym wyborem na rozkręcenie planszówkowego wieczoru czy na popołudnie spędzane z rodziną. Hodując i lamokradując wybornie bawić się będą zarówno dorośli, jak i dzieci. Z myślą o najmłodszych fanach gier planszowych przygotowane są specjalne zasady pozwalające grać w Lamokrady również dzieciom, nawet od 6 lat.

Więcej szczegółów na temat gry znajdziecie na stronie projektu.

Braci planszówkowa dołożycie swoją cegiełkę do ufundowania tej gry?

Informacja prasowa autorów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz