czwartek, 12 maja 2016

WIELKA WYSTAWA DINOZAURÓW juz 24 maja na wspieram.to

Maj owocuje w wysyp kampanii crowdfundingowych. Kilka z nich już trwa ale dochodzić będą nowe. Jedną z nich jest projekt wydawnictwa CUBE Factory of Ideas. 

W jego imieniu mamy przyjemność poinformować, że 24 maja po udanej kampanii w Stanach Zjednoczonych na polskie wspieram.to trafia Wielka Wystawa Dinozaurów. Jest to cudowna, lekka, ale głęboka gra strategiczna dla całej rodziny. Nawiązuje ona luźno do fascynujących wydarzeń z końca XIX wieku znanych pod nazwą "Wojna o Kości", kiedy to paleontolodzy nie cofali się przed niczym, by prześcignąć swych rywali w odkryciach wielkich gadów.


W grze wcielicie się w paleontologów prowadzących wykopaliska, rywalizujących o najcenniejsze skamieliny, publikujących efekty swych działań. Ale co najważniejsze - będziecie rekonstruować szkielety dinozaurów, by wystawiać je w muzeum. Możecie przy tym bazować na prawdziwych gadach, ale nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby puścić wodze fantazji i pokazać światu okazy o jakich nikomu się nie śniło.

Ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone - możecie kraść znaleziska rywali, zastawiać na nich zasadzki czy używać niszczycielskiego dynamitu, by dotrzeć do cenniejszych skamielin. Musicie jednak uważać, by nie przesadzić z brudnymi zagrywkami, bo jeśli wyjdą na jaw, wasza reputacja legnie w gruzach niezależnie od wielkości waszych okryć.


Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą wydawnictwu uda się wydać tę wyjątkową grę i już niedługo wszyscy będziemy mogli przystąpić do wykopalisk! Pamiętajcie: 24 maja – to dzień rozpoczęcia kampanii.

Informacja prasowa wydawnictwa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz