piątek, 1 stycznia 2016

Rok za nami, Nowy Rok przed nami... czyli pierwsze urodziny naszego bloga :-)

Sylwester i Nowy Rok od lat są czasem podsumowań, rozważania co było i planów co będzie... Dla nas jest to szczególny moment bowiem rok temu urodził się nasz blog. 365 dni przelewania pasji do gier planszowych na posty...W ciągu tego roku trochę się działo, oj działo. Jak to w podsumowaniach się robi wypada dać szybki przegląd rzeczywistości w liczbach. A nasze liczby wyglądają następująco:
 • opublikowaliśmy łącznie 152 posty (nie licząc tego);
 • mieliście możliwość przeczytać 69 recenzji gier - przeróżnych gier: rodzinnych, strategicznych, logicznych, ekonomicznych, imprezowych, wyłącznie dla dwóch osób, dla dzieci... do wyboru do kolory, dla każdego coś miłego;
 • przybliżyliśmy Wam w fotograficznym unboxingu 32 gry, nad których wykonaniem czy wyglądem warto się było bliżej pochylić;
 • pojawiło się sporo różnych postów o tematyce planszowej (szybkie wizytówki gier wyłącznie dla 2 osób, poradniki zakupowe, topki, informacje o konwentach i relacje z tych, w których mieliśmy okazję uczestniczyć i wiele, wiele innych )
 • od 1 lutego (bo od tego czasu prowadzimy analizy na Google Analytics) zanotowaliśmy w sumie 40 835 odsłon (w tym 34 368 unikalnych) i 13 709 użytkowników (przeszło 30% z Was jest z nami stale). Średnio zaglądacie do nas 4000-6000 razy w miesiącu (oczywiście mamy tu na myśli unikalne odsłony).
To był dla nas intensywny rok - posty powstawały nie raz po nocy - ale rok wspaniały. Nasza kolekcja gier sięgnęła przeszło 250 pozycji. Sami już się gubimy w tej statystyce. Ale gry znajdujemy już dosłownie wszędzie w naszym domu i nie da się ukryć- przybywa ich i jak patrzymy na nas i naszą pasję to nie będziemy się okłamywać - to się nie zmieni :-). Ile rozgrywek za nami? Tego najstarsi magowie nie są w stanie zliczyć - wiele, bardzo wiele ale ciągle jeszcze za mało, mamy apetyt na więcej i więcej ...

Dziękujemy Wam wszystkim za sympatię, zaglądanie na naszego bloga, za miłe słowa i konstruktywne dyskusje. 

Dziękujemy wydawnictwom, które nam zaufały i współpracują z nami - to dla nas wielka przyjemność i wielki zaszczyt. 

Jakie mamy plany na Nowy Rok 2016? Niezmienne - rozwijać naszą pasję i dzielić się nią z innymi. Będą recenzje, będą pewnie foto unboxingi gier zasługujących na bliższe pokazanie zawartości, będą różne posty dotyczące naszej pasji. Będziemy się starali utrzymać dotychczasową częstotliwość publikacji postów choć obowiązki rodzinne, zawodowe i duże wyzwanie jakie w tym roku nas czeka mogą w pewnym momencie nam to próbować utrudnić.  Ale będziemy się starać być z Wami i dla Was najczęściej jak to będzie możliwe.

Zostańcie więc z nami - zaglądajcie do nas, komentujcie, krytykujcie, zostawiajcie natchnienie o czym byście chcieli przeczytać. Słowem - bądźcie. A my już Wam wszystkim i każdemu z osobna z góry za to dziękujemy. 

6 komentarzy:

 1. Życzę w takim razie udanego kolejnego roku bloga :) I jeszcze następnego, tak na zaś. Sto lat!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :-) Stu lat to chyba nie dotrwamy ale może Marysia przejmie stery :)

   Usuń
 2. Obserwuję waszego bloga prawie od początku i widzę, jak się zmieniał i jak się rozwijał. I muszę przyznać, że to, co robicie -robicie w profesjonalnym, ale niewymuszonym stylu.
  Oby ten blog był miejscem, które was będzie łączyło!

  Pozdrawiam,
  D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za miłe słowa i bycie z nami. Planszówki stały się naszą wielką pasją tak samo jak prowadzenie bloga. A jak to z prawdziwą pasją jest - pasja to pasja czyli nic na siłę, nic wymuszonego. Tym bardziej się cieszymy, że czuć to także na naszym blogu. Piszemy z serca. I cudowne dla nas jest to, że nasza pasja to dosłownie NASZA pasja - nie jednej osoby ale w zasadzie całej naszej trójki. A pisanie bloga to wysiłek i przyjemność naszej małżeńskiej dwójki(z dużą pomocą Marysi ;-) ). I oby tak zostało już zawsze :)

   Usuń
 3. Gratuluję i dziękuję za ciekawe informacje dot. gier oraz piękne zdjęcia. :) Zaglądam do Was z przyjemnością.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za zaglądanie i za wymianę planszówkowych doświadczeń :-)

   Usuń